Sayfa 70/167 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1330 madde; 553 - 560 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

Haftalık Hisse Yarışmamıza 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1730365
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Psdtc nerelere gitti sen bekle ky düşmanı.artıda üç kademe koyma ekside sal salabildiğin kadar.adilik başka bişey değil

3. Spek fena yakalandı yükseltip veririm biraz dedi artıda kafasına satışları yiyince aşağı çekti mecburen.eksi büyüyünce fikir değiştirdi garibim.çok acemi tahta yapıcısı var bu tahtanın.

4. Bir hisse senedi nasıl olurda yarım saat boyunca işlem yapılmadan öylece mal gibi durur anlamıyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by imphotep Yazıyı Oku
    Bir hisse senedi nasıl olurda yarım saat boyunca işlem yapılmadan öylece mal gibi durur anlamıyorum...
    Urda işler böyle yürür panik yapma.tüyo vereyim sana endeks göçerken en hızlı bu göçer aman mal kaptırma nasıl olsa düştüğü yere gelir tecrübeyle sabit

6. Tam tersine, düşerken azar azar alıp maliyeti düşürüyorum. Anca 4 e çekebildim maliyeti. Diğer senetlere göre çok hareketsiz ona canım sıkılıyor. Psdtc yi satıp bunu aldım ona yanıyorum.

7. Bu kağıdı portföyüme üçüncü alışım. Geçtiğimiz sene beklentim büyüktü olmadı. Ama inşallah bu sene tarih yazar. Herşey nasip..

8. Haziran başı gibi gider

Sayfa 70/167 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •