Sayfa 70/730 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 5839 madde; 553 - 560 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Bu çeyrek hiç Gübre satmamış …

2. Genel kurula kadar daha rahat rahat toplariz. bilanco makyaji yapmis onemli degil. endeks 1580 iken 260 olan hisseyi herhalde su endekste 17xx veya daha dusukten satacak salak yatirimci olacagina inanmaz patron veya tahtaci neyse. kripto ve diger hisselerde tur atip gelmek icin sahane firsat. ileride tesekkur ederiz kendisine

3. Fiyatların fezaya çıktığı bir zamanda gübre satmıyoruz !!!!
    Doların fırladığı ve liman gelirlerinin dolar üzerinden olduğu,
    Dünya ekonomilerinin büyüme rekorları kırdığı bir süreçte hasılat yerinde sayıyor !!!
    Allah'dan korkun insafsızlar bu nasıl bilanço !!!
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

4. arkadas sizde bilancoyu begenmiyorsunuz.. satin yarin... bu ne yaaa fıstık gibi sirket...adamlar kar ediyor siz hala bidi bidi yapiyonuz...ben begendim bilancoyu...begenmeyen satsin ben alirim

5. bu ceyrekte 116 milyon yatirim kalemi var sanirim vinc alimi...daha ne olsun buna ragmen neredeyse 103 milyon kar...dedigim gibi ben bilancoyu cok begendim

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    arkadas sizde bilancoyu begenmiyorsunuz.. satin yarin... bu ne yaaa fıstık gibi sirket...adamlar kar ediyor siz hala bidi bidi yapiyonuz...ben begendim bilancoyu...begenmeyen satsin ben alirim
    "Bidi bidi " bu nasıl ifade... edep ya hu..Burada hiç olmazdı böyle seviyesizlik.. Beğeniyorsan al, engel olan mı var..

7.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bu ceyrekte 116 milyon yatirim kalemi var sanirim vinc alimi...daha ne olsun buna ragmen neredeyse 103 milyon kar...dedigim gibi ben bilancoyu cok begendim
    Bilançolarda her çeyreğin bir öncesinden iyi olması beklentisi, tek çeyreklik bir zayıflama yüzünden bana da egeeni 30 liralardan sattırmıştı. Kısa vadeciler için iyi gibi gözükmese de, uzun vade için bence de bir problem yok.

8. karı az göstermiş çünkü 50 milyonluk stok yapmış....
    dökme yük azalmış konteynır artmıs...toplam 212 milyon brut kar limandan....
    tank çiftliğinden karı artırmış....8 milyondan 11 milyona çıkmış....
    hem tl hem de dövizleri harcamışlar.....
    70 milyon tl kredi ödemesi yapmış.....
    8.250.000 dolar borç var.......7.500.000 dolar civarında kasada para ve ticari alacak var....yani doğal hedge yapılmış....
    tedarikten satışı iyice azaltıp üretimden satışa ağırlık vermiş...
    güzel mi... kar hariç güzel....

Son düzenleme : miper; 03-11-2021 saat: 21:04.

Sayfa 70/730 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •