Sayfa 701/1002 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İstek parça var galiba.

Ahanda şarkı.

https://youtu.be/76SuDqOS8sk?si=m134epZ0riaQv_lL
    Reha abi böyle devam ederse en son

sinemde yara kaldı şarkısını gönderirsiniz

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yunan sınır kapısı arkadaşın abd vizesinin olduğu yere giriş çıkış damgasını vurdu .

ABD vizesi iptal oldu lekelendiği için tekrar vize almak için konsolosluğa başvurdu .

Bir sürü masraf uğraş ve dilekçe ile uğraşacak .

30 sayfa var boş oraya nasıl bir vurdumduymazlıkla vurur oda ayrı bir konu .
    Kahpe Yunan bu, adama arkadan vuracağını hiç mi bilmiyormuş?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    G.Ahmedi cagiriyorsan, Lale ikiden Lale bir'e diyeceksin..

G. Amed abi haddini bilir, bu iki göt lalesi gibi densiz değildir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Reha başkanım suç sende. Herkes seni tanıyor. Burada cuk doktoruna gittim demeyecen. Hadi gittin ilaçların resmini koymayacan. Aslında sen haklısın. İlacın onlarca etkisi var. Ama bizim arkadaşlar iğneyle muziplik arıyor. O ilacın yan etkilerini vs her şeyi muziplik olarak seni sevdikleri için didik didik ediyorlar. Aslında sağlık ile dalga geçilmez ben engeliyim. Bana engelli değince sorun olmuyor ama sakat diyince ağır itham gibi oluyor benim için. Ama ben de alıştım önce kendimle dalga geçmeyi seviyorum. Niyet güzel olduktan sonra her şeyi paylaşırım.

Altinla borçlanmasi hazinenin dogru bir seymi!
    Altin yukseliyor.tam batiralim bari diyorlar

6. Konuyu hedefi Reha başkan dan kendime çevirecem. Bende prostatit var geçmiyor tedavisi imkansız. Bende kendimce bir şeyler alternatif denemeler yapıyorum. Kekik yağı alternatif bir antibiyotik. Dedim bunu makattan vereyim. Hindistan Cevizli bir karışımlı kekik yağlı fitil hazırladım Malatya'nın verdim. Sabaha kadar orası ateş gibi yandı. Ha iyi de geldi. Daha sonraları zeytinyağı ile birlikte 5-8 damla kekik yağı vermeye başladım. Verdiğimde kesin ateş gibi yanıyor sabaha kadar uyutmuyor. Ama faydası oluyor. Her gün üst üste versem çok faydası olacak ta benim g.t iptal olur o zaman diye yapamıyorum. Neyle mi veriyorum lavman enjektörü ile hanım veriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konuyu hedefi Reha başkan dan kendime çevirecem. Bende prostatit var geçmiyor tedavisi imkansız. Bende kendimce bir şeyler alternatif denemeler yapıyorum. Kekik yağı alternatif bir antibiyotik. Dedim bunu makattan vereyim. Hindistan Cevizli bir karışımlı kekik yağlı fitil hazırladım Malatya'nın verdim. Sabaha kadar orası ateş gibi yandı. Ha iyi de geldi. Daha sonraları zeytinyağı ile birlikte 5-8 damla kekik yağı vermeye başladım. Verdiğimde kesin ateş gibi yanıyor sabaha kadar uyutmuyor. Ama faydası oluyor. Her gün üst üste versem çok faydası olacak ta benim g.t iptal olur o zaman diye yapamıyorum. Neyle mi veriyorum lavman enjektörü ile hanım veriyor.
    Allah kolaylık versin şifa versin ayasofi üstad.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Nasıl olsa ben sabahcıyım, siz ikiniz ergeç uyuyacaksınız, ben o zaman bu 2 embesilin...
    gaya abi nereden buluosunuz ya böyle fotoları cinsi ne abi bunun şahin mi doğan mı

doğan görünümlü şahin mi hiç anlamam bu çeşitten

Sayfa 701/1002 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •