Sayfa 701/782 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon
Arama sonucu : 6256 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Mız mız borca çok takıksın. Yüksel borç mühim tabii de... lakin bist şirketletinin ekserisi borca batık inan. Misal akenr ye bak, turcasa bak, zorene bak, tüpraşa bak... o kadar çok borca batık şirket var ki. Akenr 11 milyar borcu var. Ve hali hazırda zarar var. 11 milyar. Tahvil ihraç ediyorlar çaresizlikten. Borca bakarak kanaat getireceksek kapatmamız lazım bisti inan. Bu borçlar eninse sonunda ödenecek...
    Benim kafa tamamen gitti bu servet e düşen habermiş bende sngyo diye okur oldum artık her gördüğümü

2. Kağıt hakikaten fıstık gibi oldu çok enteresan. Hacimli hacimli,gapsız, kademeleri eze eze gidiyor. Sanki sıfır spek kağıdıymış gibi adam gibi gidiyor. Garanti veya işc modunda resmen. Vallahi hayırlısı

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Kağıt hakikaten fıstık gibi oldu çok enteresan. Hacimli hacimli,gapsız, kademeleri eze eze gidiyor. Sanki sıfır spek kağıdıymış gibi adam gibi gidiyor. Garanti veya işc modunda resmen. Vallahi hayırlısı
    Maşallah 🧿

4. Yatırım Aracı Bazında Tedbir Uygulanması

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (SNGYO) payında 21/10/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

SNGYO payında tedbirlerin uygulanacağı son tarih 20/01/2021'dir.

5. 3 ay brüt takasa soktular yine.
    Bunlar da sıkıldıkça acayip acayip tedbirler alıyorlar.
    Sanırsınız ki 10 gün aralıksız tavan yapmış.

Benim merak ettiğim, bu sefer 3 aylık cezanın sonunu bekleyebilecekler mi?
    Malum bir oncekinde, sessiz sedasız, açıklamasız, gerekçesiz 6 aylık sürenin yarısında ceza kalkmıştı.

6. Şu an bu tedbiri alan şirketler tavan tavan gidiyor. Ky satmazsa içe yarar, panik yaparsa yaramaz.

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şu an bu tedbiri alan şirketler tavan tavan gidiyor. Ky satmazsa içe yarar, panik yaparsa yaramaz.
    Günlükçüleri şutlamışlar inşallah sonumuz hayrolur

8. Yarın aşağıya sert bir başlangıç kesin gibi. Son 15 günde kağıda girip güzel kar yazanlar topuklayacaktir haklı olarak. Ama gün içi toparlayabilir.
    Patron hala mal istiyorsa bundan iyi fırsat olmaz.

Sayfa 701/782 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •