Onemli Gunler Banner
Sayfa 703/1002 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    youtube da videolar var hocam bol miktarda
    ama işte güvenip yüklü para koyacak yürek yok bende
    bir anda buhar olabilir herşey ve hiç bir şekilde hakkını arayamazsın
    farklı düşünenler varsa bilgi paylaşırsa memnun olurum
    Çok sağ ol ben bakayım.

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    RPD için bir kaç sayfa geride yazmıştım. Bu fonun %1 e yakın hisse taşıdığını ve getirisinin düşük olduğunu belitmiştim. İtirazlar ile karşılaşmıştım. Gördüğüm kadarı ile fondan çıkış var. Bu durum karşısında belki portföy yapısında değişiklik yapılır mı bilemem. Ama getirisinin düşük olduğu bir gerçek. Riskli yatırımda ise fon alıp yan yatmak olmaz. Eğer altın fonu, ya da altın fonu içeren fonları almış olanlar altının teknik analizini dikkatle takip edebilseler idi belki de çok az bir zararla pozisyon kapatabilirlerdi. Bu durum hisse fonları için de geçerli. Ben şahsen borsa, altın, tahvil düşerken fon yöneticisi gereğini nasıl olsa yapar diye düşünmüyorum. Kendim yapıyorum.Bol kazançlar.
    yaklaşık 2 ay önce rp yönetimine mail atıp fon sıtratejileri ahkıında ayrıntılı bilgi rica edip şu cevabı almıştım:

Öncelikle fonumuza olan ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz.
    Değişken fonumuz sabit getiri, hisse senedi, döviz ve emtia olmak üzere tüm varlık sınıflarında pozisyon alarak orta-uzun vadede yüksek ve istikrarlı getiri sağlamayı hedeflemektedir. Hisse senedi de dahil olmak üzere hiçbir varlık sınıfında sınırlama yoktur. Fırsat görüldüğünde ve konjonktüre göre fonun tamamı ile pozisyon alınabilirken, muhafazakar olunması gereken dönemde tüm pozisyonlar kapanıp fırsatlar beklenebilmektedir. Bu anlamda yatırımcılar yerine piyasa zamanlaması ve ve doğru varlık dağılımını aktif olarak yapmayı hedeflemekterdir.

Daha fazla sorunuz olması durumunda dilerseniz kısa bir zoom görüşmesi ile bir araya gelebiliriz.

sonucun hiç te öyle olmadığı anlaşılmıştır. lafla peynir gemisi yürüseydi şu an Amerika'yı dahi yerle yeksan edecek bir güç olurduk.

3. İş bankasında cuma kapanış fiyatları hesaba yansımamış. Bu banka kullanıcıları sizde de aynı mı acaba ?

4.  Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    İş bankasında cuma kapanış fiyatları hesaba yansımamış. Bu banka kullanıcıları sizde de aynı mı acaba ?
    beraber çalıştığımız arkadaşın da iş bankasında ve durum aynı. cuma fiyatları görünüyormuş

5. 11.11 de ogleden once aldigim yay ytd ve tmg 12.11 de hesaba gecmesi gerekirken gecmedi.
    Bankadan verilen cevap amerika tatilmis o yuzden valor 1 gun atmis
    Olabilirmi boyle bisey

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Saat 11 oldu MJB hala fiat aciklamamis tefasda

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

NEO PORTFÖY BİRİNCİ DEĞİŞKEN FON
    soran biri vardi, fiyat cikmaya baslamis..

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=NRC
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8. Borsa ralli yaparken Portföyündeki %80 hisseyle son bir ayda ppf ler kadar bile getiremedin tam bir hayal kırıklığı oldun IPB...

Sayfa 703/1002 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •