Onemli Gunler Banner
Sayfa 704/1000 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Hergün 10 binlerce puan havalarda uçuşuyor, değil para kazanmak ayakta kalana bile helal olsun.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

2. Kararlar çok dar kadro ile kapalı kapılar altında alınıyor, sonradan parça parça dışarı sızıyor ve kurumlar sonra resmi eyleme geçiyor.

2 insan arasındaki konuşma sır değil, dua ederken de içinizden etmeyin hafif sesiniz çıksın denir.

Doğa dışı varlıklar birilerine bilgi uçuruyor bence.

Duvarların dili olsa da konuşsa diyeceğim de anlamıyoruz mesajları.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bak abi şimdi burada 61.8 in altında dalga tükendi ve terse döndü evet sen teknik analizci olarak uydurdun ve bura dip dedin 5.2 dibi. 3. Dalga ralli başlayacak uydurdun.

Fulll girdin hasirt dalga öyle olmadı 20 yıllık tecrübe gitti ve otogarda yaşam başladı.

4. Garancıların gözü yine yaşlı...

5. Normalde ben de one minute, bir daha borsaya gelmem derim de cahil olunca borsa heyecanlı oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde ben de one minute, bir daha borsaya gelmem derim de cahil olunca borsa heyecanlı oluyor.
    Biz fakirler için meşgale yeri ariston abi, kaveye cafeye kıbrısa gidemiyoruz mazut pahalı, burda heyecanı gideriyoruz işte. Yoksa borsada paraları katlıyan yok yani varda bir elin parmağını geçmez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Açığa satanlar aldı gibi.
    paralı adamlar alıyor ariston abi bence
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by Zerominus Yazıyı Oku
    Bak abi şimdi burada 61.8 in altında dalga tükendi ve terse döndü evet sen teknik analizci olarak uydurdun ve bura dip dedin 5.2 dibi. 3. Dalga ralli başlayacak uydurdun.

Fulll girdin hasirt dalga öyle olmadı 20 yıllık tecrübe gitti ve otogarda yaşam başladı.
    Full girme. Spot piyasaya bile!

Vadeli işlemi de en fazla iki kaldıracli falan yap.

Sayfa 704/1000 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •