Sayfa 704/718 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Temenni ederim öngördüğün gibi olur kıymetli hemşehrim yani senin deyiminle talaş almaya devam mı diyorsun ? sen bu gidişle kol bacak dahil gövdeyi de götüreceksin gibi geliyor bana

2. Yok yok babasindayim ben şu anda. Henüz et koparamadim. Dolar bazında zarardayim hele bir artıya geçelim. Çıkmasa da sağlık olsun derim ama yüzde bir bile ihtimal vermiyorum yine kuruslari. Gelirse yine ugrasiriz o et gelecek.
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Temenni ederim öngördüğün gibi olur kıymetli hemşehrim yani senin deyiminle talaş almaya devam mı diyorsun ? sen bu gidişle kol bacak dahil gövdeyi de götüreceksin gibi geliyor bana
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çetenin derdi benim belli oldu
    İhyay dan çıkınca kademeler tirt oldu. Ben çıkınca baba da kademeleri bırakacak. Daha kalın diye buraya geçtik burada da peşime dusmus ama aşağı yok olsa da artık sıkıntım yok.. Aslında buraya yazmamam gerekiyor ama ne bileyim alıştık buraya. Nihayetinde iblis in mekanlarindan.

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Yok yok babasindayim ben şu anda. Henüz et koparamadim. Dolar bazında zarardayim hele bir artıya geçelim. Çıkmasa da sağlık olsun derim ama yüzde bir bile ihtimal vermiyorum yine kuruslari. Gelirse yine ugrasiriz o et gelecek.

yani külbastılık (külbastısı iyi olur ) et alacağım kaçarı yok diyorsun İhgyo bilançosunda durum nedir zararmı gösterdiler acaba bilginiz varsa rica etsem..Hayırlısı olsun hakımızda,kardeşim,benimde yüklü zararım var ihyay hissesinde.. Slm..

5. Grup halinde gidecek diye düşünüyorum bunlar boşver bilancoyu. GYO lar bir değerleme yapar toparlar. Birşeyler satar tak kâr a geçer. Konsolideyi görmek lazım. Matruska gibi içiçe şirketler.
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    yani külbastılık (külbastısı iyi olur ) et alacağım kaçarı yok diyorsun İhgyo bilançosunda durum nedir zararmı gösterdiler acaba bilginiz varsa rica etsem..Hayırlısı olsun hakımızda,kardeşim,benimde yüklü zararım var ihyay hissesinde.. Slm..

6. Eyvallah kardeşim,sağ olasın.

7. Gayrimenkul ve babaya bastılar . Babayı 1.12 kapatmamak için kastlar ama patronlar malda bakalım küskü mü , mutlu son mu gorecegiz

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Gayrimenkul ve babaya bastılar . Babayı 1.12 kapatmamak için kastlar ama patronlar malda bakalım küskü mü , mutlu son mu gorecegiz

Maldalar... İhave ve ihyay da biraz daha fazla maldalar. Geçmiş günlerde ihyay soluksuz 1,40 a kadar tavanlarla çıkmıştı, oradan serbest vuruşla 1,14 e kadar bastılar, neden yukarıdan satmadık diye kafasına vuranlar şu anda mutlu sayılırlar. Baba da bunların peşini bırakmaz, bazen de hızını alamayıp sollar geçer. Dünkü basma gerçekçi olmadığı gibi istisna bir durumdu bana göre. Bunlar elbette şahsi kanaatim... umarım güzel günler görürüz. Bol şanslar tüm ortaklara.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 704/718 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •