Sayfa 704/1002 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Mjb açıklandı

+0.73

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    beraber çalıştığımız arkadaşın da iş bankasında ve durum aynı. cuma fiyatları görünüyormuş
    Düzeldi. teşekkürler.

Merhaba
    emir verirken hangi secenegi kullaniyorsunuz
    kalani bekler
    kalani iptal et yada baska bir secenek daha vardi
    bir de tl degil fon adet olarak talep edin bakalim ne olacak
    saygilarimla

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Hafta içinde iş bankasından üç fon alımı girmiştim. Öğleden önce 10.30 civarında. Ertesi gün saat 15.00 de bir baktım iki fon alınmış bir fon ise alınmamış. Şubeye bizzat gittim. Oradaki elemanın bu konu hakkında bilgisi yok tabi. Oraya buraya telefon etti. Sonuç sistem hatası dedi çıktı. Bu olay ikinci kez başıma gelmiş oldu. Burada merak ettiğim konu insan hatası mı? yoksa gerçekten sistem hatası mı? Binlerce talimatın tek tek manuel olarak girileceğini düşünmüyorum. Ama sistem tam olarak nasıl çalışıyor onu da bilmiyorum. Tahminim alış ve satışlar otamatik olarak giriyor yönünde. Bol kazançlar
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

sevgili dostum olay ayin 1-2sinde market alisverisi degil ama indirimleri takip etmek onemli mesela sok markette hafta sonu guzel bir peynir ile zeytin de indirim yapmisti ordan stok 4-5 peynir toplasan sana 1-2 ay yeterli olurdu. Ben alip buzdolabina koyuyorum biraz daha olgunlasiyor ve enfes leziz o peyniri yiyorum ama bak peynirin marka modelini aciklamadim, urun yerlestirme degildir. Benim cok sevdigim bir peynirdir hehe

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar okuyup anladığım kadarıyla buradaki herkesin bende dahil düşmanımız ENFLASYON. Haklısınız ne yapıp edip bunun üzerinde bir getiri elde etmek. Fakat herkesin enflasyonu kendine göre farklıdır. Her ayın 1 'inde 2 'sinde market alışverişi yaparım ve fişi atmam. Şunu farkettim ki geçen yıl kasım ayında aldıklarımla bunun yıl aldıklarım arasında inanın ortalama %46 fark var. Demekki benim enflasyonum bu. Yani birikimim bu kadar artarsa ben fifti fiftiyim. Ee bu zamanda hangi fonla yada fonlarla bunu geçebiliriz buda muamma. Riski sevmeyen bizler bırakın yüksek riski orta risk bile almaya cesaret edemiyoruz ama. Bu saatten sonra herhalde ya herru ya merru deyip dalıcaz. Benim tematik ve diğerleri şimdilik iyi gidiyor ama,sevincimiz kursağımızda kalmaz inşaallah. Saygılar.

384,2
    .....................
     Alıntı Originally Posted by furkan29 Yazıyı Oku
    ppf fonlarıyla ilgili bir sorum olacaktı. Diğer başlıkta fonların günlük getirisi yayınlanıyor. Bu günlük getiriyi 365 le çarpsak o günkü yıllık getiriyi mi buluruz. Eğer böyleyse net mi brüt mü oluyor getiri?

MJB iceriginde 5 yatirim fonu ve 7 adet ETF var
    hesap biraz yoruyor olabilir bekleriz pozitif olsun da...

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Saat 11 oldu MJB hala fiat aciklamamis tefasda

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    MJB iceriginde 5 yatirim fonu ve 7 adet ETF var
    hesap biraz yoruyor olabilir bekleriz pozitif olsun da...
    Mjb ye benzer şekilde yapay zekanın işlem yaptığı iddia edilen diğer fon sepeti fonu FFP hakkında görüşünüz nedir hocam ?

içerigi bile gozukmuyor ,hisse agırlıklı fon sanırım

Sayfa 704/1002 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •