Sayfa 705/1004 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bide tilki değil ( kurnazlık yeterli değil) kurt değil ( vahşilik yeterli değil) ,çakal olacaksın.....ki Kurt ta tilki de bulaşamasın...cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    Çakallık bana uymaz onlar sürü olarak avlanırlar, kurt olmayı seçmişim avımı tek başıma yakalamaktır niyetim, kurtluk da uymuyor bana vahşi ve etobur.

Borsa İstanbul, yapılan değerlendirmeler sonucunda Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında bir hissede, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında da bir şirket ve bir yatırımcıya önleyici tedbir uygulanmasına karar verdi.

BİST'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan kararına göre, VBTS kapsamında Klimasan (#KLMSN) hisselerinde 30 Kasım 2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 14 Aralık 2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

Hissedeki tedbir kararına ilişkin BİST açıklamasında ayrıca şu ifadelere yer verildi:

VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.
    SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    Bir şirket ve bir yatırımcıya yaptırım uygulanacak

BİST ayrıca, Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (#HLGYO) hisselerindeki emir ve işlemleri nedeniyle Yakın Madencilik ve Lojistik Sanayi Ticaret isimli şirket ve Ömer Ozan Köksal isimli yatırımcıya, 30/11/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanmasına karar verdi.

BİST tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, finansal raporlarını yayımladığı gerekçesiyle 27 Nisan 2020 tarihinden 27 Kasım 2020 tarihine kadar işlem sırası geçici olarak kapatılan Mensa'nın, söz konusu zaman diliminde de finansal raporlarını yayımlamaması nedeniyle, şirketin faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansal durumunun bozulmuş olması ve borsaya ödemekle yükümlü olduğu kotasyon ücretini ödememesi nedeniyle şirket hisselerinin borsa kotundan çıkarılmasına karar verildiği ifade edildi.

Elektrikli otomobillere ve dolayısıyla büyüyen her sektörde olduğu gibi bu şirketlerin hisse senetlerine olan talep arttı. Bu talep ile gelinen seviyelerde ise hisse senetlerinde balon ihtimali giderek daha fazla telaffuz ediliyor.
    https://www.borsagundem.com/haber/ot...onu-mu/1533528

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Ciddi bir rally ye başladı piyasa... Unutulmamalı her tahta eşlik etmeyecek...
    9 ile 15 ay sürecek bir rally...hedef te yazayım. ,beni anarsınız..cool:;;
    197.000 BIST. tabi ara duraklar var.
    Saygılar

Hayırlı akşamlar. Bu soruda ben sorsam sayın kalav.
    Bilişim sektöründe PKART la ilgileniyorsunuz. Yazılım sektörü icin KFEİN için düşünceleriniz neler. 10 günde iki şirket satın alimyu yaptı. İlerisi için KFEİN için büyük balık diyebilirmiyiz... Şimdiden teşekkürler ederim

6.  Alıntı Originally Posted by hngcm Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar. Bu soruda ben sorsam sayın kalav.
    Bilişim sektöründe PKART la ilgileniyorsunuz. Yazılım sektörü icin KFEİN için düşünceleriniz neler. 10 günde iki şirket satın alimyu yaptı. İlerisi için KFEİN için büyük balık diyebilirmiyiz... Şimdiden teşekkürler ederim
    Pkart ile bilişim sektöründe olduğu için ilgilenmiyorum....
    Eczacıbaşı kart ve pkart tüm Türkiye'ye nın finansal kartlarını ve çiplerini üretiyor...( Pazar lideri ve tekler)Ama önemli olan bu bilgilerin güvenirliği ve bunu yanında Thales in dolaylı yoldan ( gemalto) pkart a sahip olması, Ayrıca Ali Yıldız ın % 1 lik hisseye halen sahip olması ve yönetim kulunda olmasından dolayı 2 TL den beri ilgiliyim, herşeyin ,hiçbir şeyin olabileceği bir tahta.( Portföy de olmalı) ucuz denemez.
    Bahsettiniz hisse ile ilgili bir yorum yapamayacağım, Ekranımda ve ilgi alanımda değil.Yaniltmak istemem.
    Saygılar

hakuna matara....memento mori.

7.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Seni en taktir ettiğim şey gedza benim verdiğim gün gördüğü fiyatı kuruşu kuruşuna aylar önceden bilmen ve malın kıymetini bilen cobraya malını sattırmandır beni geçtim.

Gedzanın primleneceğinden adım kadar emindim ve o zaman kelepir fiyattaydı
    büyük balıktır gedza diye de bir sloganım vardı, ona rağmen sattım işte, en azından kısa sürede toparlayamaz diye.
    Komutan yanlış konuşuyorsun bir konuda....Ben kimseye mal sattırmam, sattirmadim..fiyatlamayı bilebilirim, yakında 48 TL de olacağı gibi.cool:;;
    Bunun sebebi ben değilim gedzanın başarisı.ben sadece sizler gibi yatırımcısıyım .
    Saygılar

hakuna matara....memento mori.

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan yanlış konuşuyorsun bir konuda....Ben kimseye mal sattırmam, sattirmadim..fiyatlamayı bilebilirim, yakında 48 TL de olacağı gibi.cool:;;
    Bunun sebebi ben değilim gedzanın başarisı.ben sadece sizler gibi yatırımcısıyım .
    Saygılar

söylemlerine bakınca öyle, cobra gibi büyük mal sahibi neden ve nasıl satar o malı, malın kıymetinide biliyordu, sadece yazışmıyor telefonlada görüşüyordum.
    en diplerde yakaladığım iki hisseyi de cobra bastı aşağı
    gedzadan önce blcyt'yi
    1.80den 1,30 lara kadar, arkasından gedzayı gene öyle anlamak zor vesselam.

Sayfa 705/1004 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •