Onemli Gunler Banner
Sayfa 705/792 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Merhaba... Ana hisse 15 Şubat'ta bölünmüş yeni fiyattanmı işlem görmeye başlayacak..yani bedelliye katılmak istemeyenler en geç 14 Şubat seans bitimine kadar elinde bulunan hisseleri satmalarımı gerekiyor

2. sahibi olduğu cemtaş 403 milyon kar açıklamış 70-80 de roda olsa bakalım buna nasıl tepki verecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,499
    Ayın 15 inde %200 bedelli bölünüyor.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

4. Bucim in daha önce iki bedellisine katılmış birisi olarak bu bedelliye katılmak istemiyorum.Nasıl bir yol izlemem gerekli , bedelliden önceki son gün hisselerimi satıp bölündüğü gün yeni fiyattan almak mı mantıklı , yoksa bölünmesini bekleyip rüçhanları satıp elde ettiğim nakit ile yeni hisse fiyatından ekleme yapmakmı daha mantıklı. Fikir verebilecek birileri varsa çok sevinirim..

5. Bedelliye mutlaka katılın adamların niyeti kendi yüzdelerini artırmak hisse zaten gözaltı pazarı fiyatlamasından bile daha aşağı fiyatta sahiibi olduğu cemtaşın kuruluş maliyeti bile 300 milyon USD yi geçer bu bedelli ve yatırım son merhale cemtaş nasıl 1.5 dan bu fiyatlara geldiyse buçimde aynısı olacak bedelliye kesinliklle katılın bedelliden gelen para ve 12 aylık kar ile PDDD 1 in çok altına inecek kesinlikle katılın rodayı hesaplamıyoruz bile neticede sahibide bir sürü para koydu

6. Sermaye tavanı olmuş 2.5 milyar seneye bir daha yapmayacağı ne malum? 3 yılda 3 bedelli. İyiymiş ya. Bir bu yapıyor sanki yatırım. Toplanan bedelli miktarları da çok büyük ozsermayeye göre. Allah akıl fikir versin. SPK şu bedelliye regülasyon getirmiyor ya. Suç onlarda. 10 yılda maksimum 3 bedelli olacak, arka arkaya iki sene olmayacak. Halka açıldıktan sonra 3 sene olmayacak vs vs. Olması gerek bunların

7. Geri kalmak istemedim sermaye arttırımından bugün son dakika hisselerimi geri aldım. Arttıralım bakalım sermayeyi

8. Aç gözlü Patron ky elinden 3 -5 lot fazla almak için bölünme tarihini öyle zamana getirdiki bende mecburen nakit imkanım olmadığı için bugün rüçhan tutarı kadar satış yapmak zorunda kaldım sonuçta hisse adeti olarak % 90 artmış oldu

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

Sayfa 705/792 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •