Sayfa 705/1012 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    en son yaklaşık 1.5 ay once 6.25 ten baglamıstım.. bu hafta dönüşler var. hayırlısı bakalım kactan baglayacagız.
    Önceki bilanço döneminde 19 eylülde Vakıf ile halktan 29.75 oran almıştım. Bu ay çok farklı. Denizden bile daha düşükler. Acısını millet dolara geçerek çıkarıyor.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Agalar tum favorilerim silinmis
    Tum ON vade oranlarini surekli guncelleyen bir arkadas vardi. O sayfanin linkini paylasabilirmisiniz

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Agalar tum favorilerim silinmis
    Tum ON vade oranlarini surekli guncelleyen bir arkadas vardi. O sayfanin linkini paylasabilirmisiniz
    sn yuji ve newstr den bahsediyorsanız..

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=27020&page=29
    Son düzenleme : shorts; 24-12-2018 saat: 01:42.

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    arkadaslar ben merak ediyorum bir seyi lutfen cevap vere bilirmisiniz?

bazi arkadaslar buyuk miktarlar yaziyorlar. Bu paralari nasil kazandiginizi bana soyleyebilirmisiniz cesaret olmazsa?
    Buraya yazan arkadaşların çoğu orta yaş ve üstü. Zamanında harcamayıp, birikim yapan, mevduattan seneler içinde faiz alan serbest meslek mensupları. Yanlışım varsa düzeltin lütfen...

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    arkadaslar ben merak ediyorum bir seyi lutfen cevap vere bilirmisiniz?

bazi arkadaslar buyuk miktarlar yaziyorlar. Bu paralari nasil kazandiginizi bana soyleyebilirmisiniz cesaret olmazsa?
    Kendimden ornek verecek olursam benim icin biraz zeka biraz sans isi cunku benim yasimda sahip oldugum birikime calisarak sahip olmak kolay degil. Ben aileden de zengin degilim. Hatta ailemden 5 krs para almamisimdir. Benim hayatim 21 yasinda orgun egitimi birakip avrupaya gonullu gitmekle basladi. Hayalimdi avrupaya gitmek vardi ama para pul yoktu. Her zaman arastiran bir birey oldum ve bu sayede gonullu olarak ab bunyesinde 1 yil aktif olarak hizmet verdim. Sonra egitimler falan derken o egitimlerden birinde esimi tanidim. Kendisi de akilli ve zeki bir kadin, benden 1 yas buyuk. Her zaman akilli kadinlari sevmisimdir. Daha onceki sevgilimde google da calisiyordu mesela. Sonra fb twitter falan calisti. Esim ise ust duzey finans yoneticisi.

Velhasil ben ve esim iyi bir takim olduk ve dogru zamanda dogru yatirimlar yaptik. Bugun ise bunun meyvelerini aldik ve ben 29 o ise 30 yasinda ve mart ayindan sonra hayatimizi degistirmeye karar verdik. Islerimizden istifa ettik ki iyi bir gelirimiz vardi. Cunku ne kazanmanin ne de calismanin sonu var. Ben hicbir zaman cok zengin olayim altimda son model bir range rover olsun vs dusunmedim. Her zaman eli acik biriyimdir ve bence bu cok onemli. Eli acik insanlarin kismeti hic eksik olmuyor.

Simdi mart ayindan sonra biraz dinlenecegiz, bir oglumiz var 2 yasina girecek ve onunla daha cok vakit gecirecegiz. Hayati yeniden renklendirmek lazim.

Benim hikayem boyle.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim bir sorum var öncelikle diyelim mevduatımı 120 gün bagladım %23.25 orandan mevduat getirisini vademi bozmadan her 40 günde'bir alma şansım varmı ? yoksa direk vademin dolmasınımı beklicem bu arada böyle bişi varsa mevcut çalıştıgım bankalar Vakıfbank halkbank yapıkredi bunlardan birisinde böyle bişi yapılabilirmi Degerli yorumlarınız için Teşekkürler
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Benim bir sorum var öncelikle diyelim mevduatımı 120 gün bagladım %23.25 orandan mevduat getirisini vademi bozmadan her 40 günde'bir alma şansım varmı ? yoksa direk vademin dolmasınımı beklicem bu arada böyle bişi varsa mevcut çalıştıgım bankalar Vakıfbank halkbank yapıkredi bunlardan birisinde böyle bişi yapılabilirmi Degerli yorumlarınız için Teşekkürler
    Bu arada para lazım Değil kullanım için oranı 120 gün için sabit alıp getiriyi her 40 günde mevcut paranın üstüne ekleme şansım varmı ?
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Bu arada para lazım Değil kullanım için oranı 120 gün için sabit alıp getiriyi her 40 günde mevcut paranın üstüne ekleme şansım varmı ?
    Ara faiz ödemeli mevduat hesabından bahs etmektesiniz. Faiz ödemesini değerlendirmeniz için ayrıca hesap açıp bağlamanız gerekir. Bazı bankaların böyle hesapları var. Denizbank ve Anadolubank’ın bu özellikte hesapları var...Çalıştığınız bankaların bu özellikte hesapları olduğunu düşünmüyorum. Fakat bir sorunuz..

Sayfa 705/1012 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •