Sayfa 706/963 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    4,80 TL den bu seviyelere geldiğine göre çokta birşey kalmadı. Hırsız yalancı Davut'un oyunları bitmez o fiyata bile hisse satar. Ytd

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet hisse iyi operasyon yedi orası bir gerçek bir gerçekte dövizin bu kadar yukseleceğini kimse tahmin edemedi şirketin oda belini kırdı ...
    Bundan sonra 3-4 bilançoların bu döviz kuruyla berbat geleceği şimdiden belli ...Şirketin hoşuma giden tarafı şuan yabancı ulkelerde acılan dukkanların muhakkak ilerki dönemlerde olumlu dönüşleri olacaktır ...

Fiyat konusunda da birşey söylemek çok zor ama şahsen ben para buldukça alıyorum zaten en düşükten almak bizim ky. harcı değil...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Evet hisse iyi operasyon yedi orası bir gerçek bir gerçekte dövizin bu kadar yukseleceğini kimse tahmin edemedi şirketin oda belini kırdı ...
    Bundan sonra 3-4 bilançoların bu döviz kuruyla berbat geleceği şimdiden belli ...Şirketin hoşuma giden tarafı şuan yabancı ulkelerde acılan dukkanların muhakkak ilerki dönemlerde olumlu dönüşleri olacaktır ...

Fiyat konusunda da birşey söylemek çok zor ama şahsen ben para buldukça alıyorum zaten en düşükten almak bizim ky. harcı değil...
    Bu hisseyi her düştüğünde almak bataklıkta çırpınma ya benzer, buna yatırdığın parayı kayıp gözüyle görerek zararının çıkmasını beklemek zarardan çıkarsan 5-10 yıl sonra satış yapmak daha doğru bir strateji olmalı bana göre . Ytd

3. Yine dalavere hareketlerine başladı ..,,..,,..,.. biri.
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

4. Emre selam takibe devam diyorsun
    Burda yeniler tozunu attırıyor ama senin ne düşündüğün önemli.Dalavernin şekli bu defa farklı %45 ı ku nin eline dağıtabileceklerdi sanmıyorum bunu da 4 den alan oh ne güzel deyip sarılıp yatmayacak.Acikcasi bu bölümün senaryosunu merak ediyorum

YTD

5. Shernon holdig ile anlaşmış . love marka yatak markasını italya'da dağıtımını sağlamak için. merak edip Webten Shernon holding diye araştırıyorum. Doğru dürüst bir şey çıkmıyor. haber de beni tatmin etmedi 4 TL den 1 TL lere geldi . Bana bir anda BİMEXS i hatırlattı. elektroluks Darty i aldı. Battı....

6. 1,17 kapanış umutlandırır.

7.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Bu hisseyi her düştüğünde almak bataklıkta çırpınma ya benzer, buna yatırdığın parayı kayıp gözüyle görerek zararının çıkmasını beklemek zarardan çıkarsan 5-10 yıl sonra satış yapmak daha doğru bir strateji olmalı bana göre . Ytd

Aklım almıyor yönetim nasıl bu kadar soysuz utanmaz arlanmaz olabilir. 4,8 den 1 yılda 1,11 e düş neredeyse %80 düşüş bu bir yatırım olamaz düpedüz soygun hiçbir kurumun hesap sormamasina da aklım almıyor. Hergun binlerce küfür ediyorum kendime kızıyorum kendime küfür ediyorum hiç bir sonuç yok caresizce bekliyorum elimden hiç birsey gelmiyor. Çıldıracak düzeye geliyorum aklımı oynatacağım Allah kimseyi çaresiz bırakmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Aklım almıyor yönetim nasıl bu kadar soysuz utanmaz arlanmaz olabilir. 4,8 den 1 yılda 1,11 e düş neredeyse %80 düşüş bu bir yatırım olamaz düpedüz soygun hiçbir kurumun hesap sormamasina da aklım almıyor. Hergun binlerce küfür ediyorum kendime kızıyorum kendime küfür ediyorum hiç bir sonuç yok caresizce bekliyorum elimden hiç birsey gelmiyor. Çıldıracak düzeye geliyorum aklımı oynatacağım Allah kimseyi çaresiz bırakmasın.

Ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum, ama yerinde olsam ekranı kapatırım bu kriz günlerinin bitmesini beklerim, her gün ekrana bakmayın, borsa böyle bir yer, muhtemelen çok ihtiyacınız olmayan bir parayı koydunuz buraya, patron kağıtları böyledir, daha çok örneği vardır... saygılar...

Sayfa 706/963 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •