Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Merhaba
    emir verirken hangi secenegi kullaniyorsunuz
    kalani bekler
    kalani iptal et yada baska bir secenek daha vardi
    bir de tl degil fon adet olarak talep edin bakalim ne olacak
    saygilarimla
    Şöyle ben internet bankacılığından alış ve satış talimatlarını veriyorum. İş cep farklı olabilir. Yatırım menüsünde Tefaş fonları oradan talimatları giriyorum. Ama alışlarda adet değil. miktar (para) olarak giriyorum ki fazla para blokaj olmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Hocam selamlar.
    Blokaj çoz dediginizde o gun degil ertesi gün o enstruman uzerindeki blokaji kaldiriyor.
    1 gün valorlu diyebiliriz.
    Saygilar.
    Deneme amaçlı fonlara mkk üzerinden koyduğum, ve cuma günü kaldırdığım blokaj ziraat bankasından henüz kalkmadı, ilginç olarak mkk'da da ilgili fon varlıklarım arasında gözükmüyor, mkk yatırımcı sitesinde, Tasarruf hakkı bulunmayan kıymetler kısmında, "Kıymet rehne verilmiştir." şeklinde duruyor. 1-2 gün daha bekleyip değişmezse, şubedeki müşteri temsilcimle görüşeceğim.

Fonlara blokaj koyma konusunu merak eden ve özellikle kısa vade fon al sat yapanların dikkatine.

O da bes adet kendi firma yatirim fonu iceriyor, takip teyim..

Alıntı Originally Posted by ativan Yazıyı Oku
    Mjb ye benzer şekilde yapay zekanın işlem yaptığı iddia edilen diğer fon sepeti fonu FFP hakkında görüşünüz nedir hocam ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bende 19 gundur mevcut ve MK 78.65 gorunuyor

Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Ben bir süre taşıdım ffp yi başarılı bulmadım.

kalani beklet iptal et yada tumunu iptal et secenegi etkilemistir diye dusundum ama sizin seceneklerde ya bu yok yada gozden kacmis olabilir mi

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Şöyle ben internet bankacılığından alış ve satış talimatlarını veriyorum. İş cep farklı olabilir. Yatırım menüsünde Tefaş fonları oradan talimatları giriyorum. Ama alışlarda adet değil. miktar (para) olarak giriyorum ki fazla para blokaj olmasın.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bende 19 gundur mevcut ve MK 78.65 gorunuyor
    Bistin yükseldiği dönemlerde yükseliyor. Yaz aylarında alıp 3-4 ay tuttum, reel getiri sağlamadı.

7. Yapay zeka vs. hikaye mevzular.
    En buyuk kazanc kaynagi sabirdir.
    Saygilar
    Son düzenleme : onurbey; 15-11-2021 saat: 17:21.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Hayrani merhaba biliyorsun ki yılbaşına az bir zaman kaldı. Çok çok önemli bir olay olmadıktan sonra ve de para kazanacak farklı bir alanın olmadığı bir yerde ; borsa risklerini de içinde barındıran tek alternatif gibi görünüyor. Geçmiş yıllardan biliyoruz ki borsa yıl sonuna dağru bir atak yapar. Sadece bizde değil dünyada böyledir. O zaman soru şu; Borsaya şimdi yatırım yapmayacaksın da ne zaman yapacaksın? Süslü püslü cümlelerle teorik olarak verilen cevaplar hiç bir anlam ifade etmiyor. Önemli olan sonuç. Bol kazançlar
    sonuna kadar katılıyorum üstadım. o ara verilen süslü cevaba ve önceki aylardaki güzel getirilerine kanıp denemelik yüzde on portföyle almıştım. biraz da sabırsız yapımın etkisiyle on gün içinde sattım. yüzde 50 üzeri hissedeydim. yabancı fon döviz altın vs. de olmayınca faiz indirimi sonrası ful hsyf yapıp güzel kazanç sağladım çok şükür. ama hakkıyla yönetilen değişken fon, ülkemizde yok gibi. gibi kelimesini yazdıran ise şimdilik ija. bol kazançlar, selamlar

Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •