Sayfa 707/894 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7145 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Yine bir vurgun operasyonunu daha tamamladılar kağıdı taban yaptılar.

2.  Alıntı Originally Posted by azimkar Yazıyı Oku
    Yine bir vurgun operasyonunu daha tamamladılar kağıdı taban yaptılar.
    Nette ellerinde hala fazla mal kalmış olabilir ama.. tahtayı soğutuyor da olabilir atlayanları ayıklamak için de yapmış olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Cuma askı son gün. Bundan sonra speklerle işimiz yok. Patron proje açıklasın piyasa gelir anahtarları alır.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Nette ellerinde hala fazla mal kalmış olabilir ama.. tahtayı soğutuyor da olabilir atlayanları ayıklamak için de yapmış olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet bu olasılıklar da mümkün. Cumadan sonrası önümüzü çok daha net göreceğimiz ve daha gerçekçi rakamların oluşacağı aşikar. Bundan sonrası piyasanın gerçekleri konuşacaktır. O gerçekleride az çok hepimiz biliyoruz.

5. Ustaları kapanışa davet ediyorum .
    Çok fazla söze gerek yok tabanda 1 mlyn tl var gitsinler kumda oynasınlar satanlarda keyfine satıyor belliki.

Cacık hıyar ilişkisi bir çeşit.

Test ettiği zirve rakamı cumaya kadar kırması lazım hatta bu gün bile kırabilir bence bir sıkıntı yok.

Şu akar yolunu bulur.

6. Sn paydaşım. Dün telegramda TURGG sayfasında izledim. Sayfayı geçici olarak yöneten bu hissenin tekniğinden dem vurup yükselmeyebileceğini, temel analiz yapıp çok para etmeyeceğini ima etti. O arada uzun zaman orada olan biri ben sattım çıktım dedi. Yani tam hisse gidecek bütün beklenti gerçekleimiş. Arsa olmuş adamların kötülemesi dikkatimi çekt. Sonra kredi yasasğı geldi akşamına. Bugün de taban oldu. Demem o ki çok organizeler.

7. Tatlı su kurnazlari bize sökmez sn paydasim.

Sonuna kadar proje yada satış gerçekleşinceye kadar devam diyenler hep burada arada giren çıkan trade edenler bizi bağlamaz.

Bundan sonra zaten oynaklık devam eder biri atladığı zaman baş aşağı sonra çek yukarı nasılsa önlerinde 1 yıl civarı daha vakit var seçim öncesi satış işi proje işi şahsen beklentim.dahilinde değil.

8. Panda gecen birinin anahtarını alivermis onun ekibi çağırın komple alsin anahtarları
     Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Cuma askı son gün. Bundan sonra speklerle işimiz yok. Patron proje açıklasın piyasa gelir anahtarları alır.

Sayfa 707/894 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •