Sayfa 707/983 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Geçmiş olsun.Moralim bozuldu.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

2. Eeeyy spk! Haklının değil mazlumun değil guclunun yanında olduğunu bu kadar da belli etme!
    Biz aptalmiyiz alnimizda keriz yazmıyor benim.
    Verdiginiz bu hukuksuz karardan dolayı ettiğim ve edeceğim tüm zararlarım burnunuzdan fitil fitil çıksın.
    Sözüm ona Yerli ve milli tüpçü, garibanin üç kuruş parasını cebine indirince zengin mi olacak sandın.bana mı sordun doğan medyayı alırken.
    Bana sormadın kesin ama aklına karpuz kabuğunu kimin düşürdüğünü de herkes biliyor.
    Bu dünya abine kalmadı da sana mı kalcak.
    Ytd.

3. Demirören aldığı fiyatın altında işlem görmesine izin verir mi bizim zaten onun malının yanında nokta malımız var.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Maliyet 1.39 tam bir yıldır hissederim.yarin isterse taban olsun satıp kurtulacam bu kan emicilerden.

5. Bir sürü ekrana bakmamak lazım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Emeklilik ve yatırım fonlarının şimdi neden satıp çıktıkları anlaşıldı...Kararı biliyorlarmış demekki...Yani öpülen yine ky oldu...Yazık çok yazık...

7. DGZTE - Demirören Gazetecilik tavan yarın hurgaz ın çok düşeceğini sanmıyorum patronun maliyet belli büyük çanak tamamlana kadar burdayım haydi iyi akşamlar.... YTD.....

8. Arkadaşlar geçmiş olsun. Boyle bir durumu tahmin edip yarısını satıp dgzte ye geçmiştim. Şükur orada edeceğim kâr buradaki zararımı fazlasıyla karşılar ama kalan hurgz larım için hukuk mücadelesine varım.
    Zaman kaybetmeden bir arkadaşımızın öncülüğünde toplanıp dava sürecini başlatalım.
    Öncelikle bu işlerden anlayan iyi bir avukat tanıdığı olan var mı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 707/983 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •