Sayfa 707/824 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 6591 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Osman kardeşim bak: gün içi 1155 i geçemedi..fitil bıraktı..2 no lu mum bugün kapanış....ne kadar güçlü direnç..3 mum oldu 3 fitil bıraktı..
    kaç gündür bölgeyi çizdik değil mi..1155-1083..burayı takip edeceğiz.
    asıl 1 no lu mum a bakalım..o mum a doji diyorlar.. long legged doji...gövdesiz,alış-satış eşit..trend dönüşünü işaret ediyor..ondan sonra kırmızı mumla beraber 5-6 mum düşüş var..
    o doji nin üstü 1155,altı 1103 ..fibo nun ilk ayağı(0,236)..mor çizgiyle çizdik..bak bir mum (trend dönüş mumu) destek direnç oldu..
    anlatabildim mi?
    bu kanal içinde bir doji daha atarsa..bunu da takip listesine al..
    diğer olasılık:
    1155 i geçti..hadi hacimli geçti..1220 e geldi..ne olur? iyi olur..ikili tepe...1220 nin az altında ne olur? üçlü tepe..bunlar neyin emaresi?
    bu sefer 1155 i geçiş hacmini de takip listesine ekle..
    diğer olasılık:
    1155 i az geçti,1164 den 1150 ye geldi...adı retest...tahtacı tuzağı..
    bunu da takip et..
    zaten elinde rsı uyumsuzluğu var...nerden bakarsan bak ,düzeltmesini yapacak sonra çıkacak..
    o laf çakanları da not ettik...

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu yılki mart nisan farkı geçen seneki gibi %15 değilde %50 düşmesi önümüzdeki döneme dair olumsuz pazar koşullarını işaret etme ihtimali olan bir veri mahiyetinde.Anladınmı?Neyse ya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Değişik bir bakış açısı;)
    Kapasite arttı adetsel farklar geçmişe göre fazla olucaktır oynaklık olarak.
    Neyse sen daha iyi bilirsin.
    En iyisi alıntı yapmıyım senden çok gerginsin.
    Fikrimi ayrıyetten yazayım.
    Naptın malı mülkü hepsini fasoncu otosan a mı yatırdın?😀
    Ytd

3. Tekniğe inanma tekniksiz kalma😀

4. Minibüs ve kamyon-çekici ihracat sayıları düşmüş buna mukabil kamyonet ihracat sayısı artınca dengelenmiş gibi görünüyor, adet olarak ağırlık kamyonet ihracatı çok daha fazla. Bir birim kamyonet ihracatından edilen karla bir birim minibüs veya kamyon-çekiciden edilen kar nedir bilemediğim için yorum da yapamıyorum. Zaten benim yorumum da pek önemli değil.

@gürselbb
    Bunun düşeceği yok aga sanki, Viyana kapısını zorlayan yeniçeriler gibi ufak ufak ilerliyor, bi bakıcaz 1.300 lira olmuş olmasın?

Bu arada without şeref Hsb, Tttak gitmez, Fort aklınızı alacak dedi, traktör dört nala gidiyor fort yerinde sayıyor. Senin yazacağın 46 sayfa raporun amd işlemcisinin anakartının fanını vantilatör olarak nükleer santrale soğutucu diye bağlayayım da uranyum çekirdeği çıtlatsınlar sana orda.

5. FROTO - Ford Otosan

Osman bey siz kamyonet sayısı artmış demişsiniz ama esas çakılma kamyonette.%40 küsür düşmüş kamyonet satışı.Martta 31 bin olan satış Nisanda 19 bine düşmüş.Rakamları yuvarladım.Diğerleri aynı kalmış nispeten.Fordun en çok ihraç ettiği sınıf kamyonet bu arada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6. Ben 2023 ve 2024 kümülatif sayılara baktığım için farklı görmüşüm, evet aylık bakınca çok azalmış.

Hatta
    2023 Mart 26 bin, 2024 Mart 31 bine artmış kamyonet ihracatı.
    2023 Nisan 20 bin, 2024 Nisan 19 bine düşmüş.

Karanlıkta fili tutan insanlar gibi, hortumunu tutan bu hortumdur diyor, kulağını tutan bu yelpazedir diyor, çükünü tutan bu diferansiyelli akstır diyor.

Neyse sonuçta düşüş var öyle ya da böyle. Can sıkıcı evet.

7. Kümülatifte artış var, ortalığı vaveylaya vermeye ne kadar meraklısınız

8. Arkadaşlar martta 26 nisanda 16 işgünü varsak oranlarsak çok bile nisan

Sayfa 707/824 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •