Sayfa 709/997 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    orası ABD olabilir ama orada bile güçlü zenginler vergiden kaçar.bu kaçışı tamamen yasal olarak yaparlar.kağıt üstünde her şey normaldir.vergi sıradan insanların boş işidir.adam doğru söylemiş. cayman ve british virgin adaları bu g.t kadar adalarda bir adreste yüzlerce şirket kayıtlıdır.elini sallasan bankaya çarparsın. bu adalar kime hizmet etmektedir??!!!
    Dediğinde haklısın belgeseli bile vardı.

Adam ingiltereden gelmiş 5 e yakın yat almış ve diyordu ki eğer ingiltere de olsaydım bu yatların parasını vergi olarak ödeyecektim.

Yüksek bir yerdeki evi(triplex) gösteriyordu senede ya 1 ya da 2 kez ışıklarının açıldığını görüyorum diyordu.

Milyon dolarlık evler yatlar katlar hep vergiden kaçırılarak başka ülke veya adalardan satın alınıyor.

Yok öyle yabancılar tıkır tıkır vergisini ödüyor.

Geçen gün otobüs terminalindeydim.

Memleketten gelenler çuval çuval bakliyat, teneke peynir ve bir o kadar kışlık malzeme getirmişti.

ben çocukken toptancılar vardı her şey oradan alınırdı eskiye geri döndük vesselam.

3. Bazı bankalara siber saldırı olduğu iddia ediliyor.

Şu an garanti bankasının internet şubesine girebilen var mı?

Yarın KDV ve muhtasar ödemelerinin son günü. Umarım sorun yarına kadar çözülür.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bazı bankalara siber saldırı olduğu iddia ediliyor.

Ayrıntılar burada.
    https://turk-internet.com/100-gb-sib...siz-yakalandi/

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bazı bankalara siber saldırı olduğu iddia ediliyor.

Düzeldi sorun Türk telekom kaynaklı deniliyor sorunlar.

6. Geçen 2015 yılındaki yurt genelinde yaşanan büyük elektrik kesintilerinin arkasında siber saldırı olduğuna dair bir takım iddialar vardı nette.. hani şu trafolu kedili olan..işin üzerinden kaç yıl geçmiş, ancak yeni yeni iddialar..

En son babalar duyar derlerdi; bu sözü artık bizim memlekette en son babaya gelenler duyar diye revize edeceğiz bu gidişle.. 🙂

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Düzeldi sorun Türk telekom kaynaklı deniliyor sorunlar.
    Ben şu an hala giremiyorum. Şu an deneyip girebilen var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Garanti Bankası IP adres aralıklarını taklit ederek yansıtma saldırısı yapılması şeklinde saldırı devam ediyor. Bu yöntemde saldırgan ülke üzerindeki binlerce IP adresine Garanti Bankası IP aralıklarını taklit ederek paketler göndermekte. Trafiği karşılayan cihazlar ise yanıtı taklit edilen IP adresine dönüyor. Bu şekilde ağ yavaşlaması ve servisin yanıt vermesinin engellenmesine çalışılıyor.
    20:12
    DNS adresleri tekrar yurtdışından yanıt veremez duruma geldi. Türk Telekom DDoS servisi ile korunmaya çalışan site için DDoS servisinde de paket kayıpları yaşanmaya başlandı. Site erişimi ülke içinden de kesildi.

Sayfa 709/997 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •