Sayfa 71/408 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 3260 madde; 561 - 568 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. 194-201 arası gap ı da açıkcılar sayesinde kapatalım, bugün sermaye %8 artı kapatsın yeter.

2. 120 - 150 yi telaffuz edenler açığa versinler tepki yükselişine, hadi bakalım.

Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    120 - 150 yi telaffuz edenler açığa versinler tepki yükselişine, hadi bakalım.
    Öyle her yükselişe kanma bu hisse avusturya doco ile eş zamanlı hareket eder ve avusturya doco bir bakmışsın eksiye geçmiş şaşar kalırsın erken konuşma.......
    Göz olanı akıl olacagı görür..

4.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    DOCO, dolaşımdaki hisse miktarı 766.463 ile %7,87.
    Doconun sermayesi 3 milyon civarıyken 9 milyona nasıl çıktı?açıklayan olursa şimdiden teşekkürler.

5. Olduktan sonra konuşmuyorum, onu herkes yapar. Burada birileri %20 asansör misali düşmüş dünyanın bir numaralı havayolu ve catering firmasına bilmeden veya kasıtlı atıp tutuyorlar , sanki şirketin tek müşterisi THY gibi algı yaratıp panik havası yaratmak isteyenler var .

6.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Öyle her yükselişe kanma bu hisse avusturya doco ile eş zamanlı hareket eder ve avusturya doco bir bakmışsın eksiye geçmiş şaşar kalırsın erken konuşma.......
    Ben rahatım, satanlar şaşırsın .

Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Olduktan sonra konuşmuyorum, onu herkes yapar. Burada birileri %20 asansör misali düşmüş dünyanın bir numaralı havayolu ve catering firmasına bilmeden veya kasıtlı atıp tutuyorlar , sanki şirketin tek müşterisi THY gibi algı yaratıp panik havası yaratmak isteyenler var .
    Doco,nun dünyanın bir numaralı havayolu catering firması olduguna eminmisin?Lsg sky chefs diye bir firma duydunmu hiç?Thy doco,nun tek müşterisi degil çok sayıda havayolu firmasına ikram hizmeti sunuyor ama thy,nin yeri ayrı ayrıca %50-50 ortagı diger havayolları ile ortak degil thy doco,nun bilançosunun %30,u demek. Bir şeyi bilip bilmeden yok hisseyi kötülüyorlar yok kasıtlı yapıyorlar görünen köy klavuz istemez gerçekleri görmek istemiyorsan olumsuz ve gerçekleri yazanları engellersin olur biter böylece kendini alice harikalar diyarında hissetmiş olursun.....................
    Göz olanı akıl olacagı görür..

8. Evet başka rakip firma yok mu? Bu lider dediğin 70 yılda 3 milyar Euro ciroya ulaşmış. DOCO 20 yılda 800 milyon Euro az kaldı onu da geçeriz.

Aşağıdaki linki tıklayın LGS Sky Türkiye çalışanları greve gitmiş, yeni haber. Adamlar 400 çalışanına sahip çıkamamış.

http://www.airturkhaber.com/haber.asp?id=299

Sayfa 71/408 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •