Sayfa 71/853 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 561 - 568 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. yukarı mı aşağımı. 😂😂😂ytd

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by albay Yazıyı Oku
    Bizim tahtacı 2 gündür 1.17 set çekiyor hayırdır
    Tahtacı düne kadar milyon lotları koyardı altlara şimdi tabana kadar 150 bin lot az çakal değil bu tahtacı

Ben yapamam ama adam 3 güne yine 121 113 yapar haftalık hareketini benim gibilerin yapacağı her ayın 15inde gelip mutfak masrafı dışındakini buraya yatırmak sen tut burada gerçekten diyorum 121 113 8 kuruş iyi para ben satmıyorum trade de yapmıyorum ekranada bakmıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ben yapamam ama adam 3 güne yine 121 113 yapar haftalık hareketini benim gibilerin yapacağı her ayın 15inde gelip mutfak masrafı dışındakini buraya yatırmak sen tut burada gerçekten diyorum 121 113 8 kuruş iyi para ben satmıyorum trade de yapmıyorum ekranada bakmıyorum
    Size katılıyorum alıp unutulacak cinsden bir hisse.

Çok sıkıştı çok,marjı daralttı,bir tarafa artık gitmesi lazım.Günün en yükseğinden kapanışı neye işaret,,bugün bakıp göreceğiz.Bir genel kurul hareketi yapar mı acaba?
    YTD:

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Çok sıkıştı çok,marjı daralttı,bir tarafa artık gitmesi lazım.Günün en yükseğinden kapanışı neye işaret,,bugün bakıp göreceğiz.Bir genel kurul hareketi yapar mı acaba?
    YTD:
    Genel kurulda ne gibi bir beklentin var acaba?

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    YTD:
    Üstad genel kurul mu kaldı o yapıldı diye biliyorum. Heralde yönetim kurulu demek istediniz.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

8. Temel analiz gelmemiş demekki hareket zor daha.... bu kağıdın piri o....

Sayfa 71/853 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •