Sayfa 71/148 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Genetik tanı ve tedavi çağın yükselen sektörü. Firmanın mevcut ürünleri ve sahip olduğu "know-how" ile yeni çıkacak hastalıklara yönelik hızlı tanı kiti geliştirme potansiyeli ise dünya çapında satış & pazarlama ağını da kurduktan sonra mevcut karlılığını artarak sürdürmeye yeterli olduğunu kanıtlıyor. Borsada bir şirkete yatırım yapmadan önce aranması gereken birinci özellik olan; "dürüst patron" konusunda da emin olursak ömürlük bir hisse diyebileceğiz, ytd...

2. Angen'de kritik vakitler geldi. Bugün kapanışta, ya da önümüzdeki hafta başı genel kurul ve temettü kap'ı gelir.
    Umarım temettü dışında kalan nakit ile ne gibi yatırımlar yapılacağı hakkında da bilgiler verirler.

3. 2,5 TL net temettü hayırlı olsun, beklediğim gibi oldu, nasıl başlarsa öyle gider, patronlara teşekkür ederim...

4. Tek yorum yorum yazdığım hisse netdi,orada da engel yiyince bir daha yazmayacağım dedim..Ama nasıl nasıl yazmayayım altı aylık Borsa da mazisi olan bir hisse ne kalite ne dürüst patron nasıl bir vizyon yolunuz bahtınız açık olsun..

5. Dün genel kurul tarihi ile beraber temettüyü açıkladılar. 2TL beklediğim şirket Brüt 2.77 net 2.5 TL temettü açıklayarak beklentiminde üzerine çıktı.. Hayırlı olsun. Umarız hep böyle gider..Zaten temettü tarihine kadar bize verecekleri temettüyü kazanırlar diye düşünüyorum.. Çok değerli bir biyoteknoloji ve önü inanılmaz açık.. Tüm ortaklara hayırlı olsun..

6. Çok güzel. Temettü haberinden çok memnun oldum. Herkese hayırlısı olsun. Umarım güle güle yemek nasip olur.

Diyemeden geçemeyeceğim keşke iki ye bölmese hepsini birinci taksit zamanında verselerdi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Çok güzel. Temettü haberinden çok memnun oldum. Herkese hayırlısı olsun. Umarım güle güle yemek nasip olur.

Diyemeden geçemeyeceğim keşke iki ye bölmese hepsini birinci taksit zamanında verselerdi.
    Haklısınız.. Paramız pul oldu zaten %100 enflasyonun olduğu yerde paralar kar gibi eriyor.. Genel Kurulda bunu dile getirelim..Tek seferde versinler 2.5 tl yi.Eğer şirkete olumsuz bir yük getirmez ise..

8. İkinci taksit KKM'nin bitiş tarihi hesap edilerek yapılmış. Sonuçta şirket bizim şirketimiz. Finansal yapı düşünülerek alınmış bu kararla şirketin içinde kalan paranın illa ki dolaylı yoldan yine bize faydası olacaktır.

Temettü, sosyal medyada ve burada yazılan negatif ve bilgisiz söylemlerin aksine verildi.

Artık önümüzdeki maçlara bakalım, dünyada nadir olan ya da olmayan yeni PCR kitleri gibi haberler gelmesi vs. vs.

Yolumuz uzun.

Sayfa 71/148 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •