Onemli Gunler Banner
Sayfa 71/76 İlkİlk ... 21616970717273 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 561 - 568 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    Şirketimiz, 22.05.2023 tarihinde, yurt içi bir müşterisinden, savunma alanında 1.228.752 .- ABD Doları tutarında yeni bir sipariş almıştır. Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023-2024-2025 yılları içinde tamamlanması planlanmaktadır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Şirketimiz, 22.05.2023 tarihinde, yurt içi bir müşterisinden, savunma alanında 1.228.752 .- ABD Doları tutarında yeni bir sipariş almıştır. Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023-2024-2025 yılları içinde tamamlanması planlanmaktadır.
    Damlaya damlaya göl olur...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,408
    Şirketimiz, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından 09.05.2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘Denizli Çivril Güneş Enerji Santrali" konulu ihalede en uygun fiyatı vererek, ihalede 1. sırada yer almış olup, ihaleyi yapan kurum tarafından ihalenin Şirketimiz uhdesinde kaldığına ilişkin yazı bugün tarafımıza tebliğ edilmiştir. Şirketimize ihaleyi yapan kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İşin bedeli KDV hariç 2.099.642.959 TL (İkiMilyarDoksanDokuzMilyon AltıYüzKırkİkiBin DokuzYüzElli Dokuz-TL)'dir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,408
    bu şirkete hep güvendim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,408
    Yarın dinlenirsin sonrasında yola çıkacaksın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,408
    Yeni bakan Aselsan ailesinden

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Mehmet Fatih Kacır getirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ni açıkladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır oldu.

Kacır, 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamladı. 2003'te üniversite giriş sınavlarında Türkiye 12'ncisi oldu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümündeki lisans eğitiminden 2008 yılında onur derecesiyle mezun olan Kacır, üniversite eğitimi sırasında öğrenci temsilciliği yaptı ve disiplinlerarası araştırmalar ve proje yönetimi eğitimlerine öncülük etti. Kacır, üniversite mezuniyeti sonrası girişimci olmayı seçti, kurucusu ve yöneticisi olduğu şirketlerde faydalı model ve endüstriyel tasarımlar geliştirerek yenilikçi uygulamalara imza attı.

Girişimciliğin yanında sivil toplum kuruluşlarında da aktif rol alan Kacır, kurucuları arasında yer aldığı Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2018 yılına kadar sürdürdü.

Kacır, DENEYAP Teknoloji Atölyeleri kurulmasının, özel yetenekli öğrencilere yönelik sürdürülen "Geleceğin Teknoloji Yıldızları Programı"nın, Bilim Merkezi ve Girişim Merkezi programlarının, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST'in öncüleri arasında yer aldı. 2018'de TÜBİTAK Bilim Kurulu üyesi olan Kacır, 31 Temmuz 2018'de Cumhurbaşkanı Kararıyla Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığına atandı. Bakanlıkta, Milli Teknoloji Hamlesi ve stratejik dönüşüm politikalarından sorumlu olarak görevini sürdüren Kacır, Milli Teknoloji Genel Müdürlüğü, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü, TÜBİTAK, Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT), Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) ve Türkiye Uzay Ajansı çalışmalarının koordinasyonunu yürüttü.

Kacır, bakan yardımcılığı görevinde, TEKNOFEST İcra Kurulu Başkanlığı, 81 ilde gerçekleştirilen DENEYAP Türkiye Projesi'nin yönlendirme kurulu başkanlığı, teknoloji seviyesi yüksek ürünlere ve yenilikçi teknolojilere yönelik Ar-Ge ve Yatırım Teşvik Programı olan Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Program Komitesi Başkanlığı, Araştırma Altyapıları İzleme ve Yeterlik Değerlendirme Komitesi Başkanlığı ve Ulusal Teknoloji Girişimciliği Konseyi Başkanlığı görevlerini üstlendi.

https://www.ekonomim.com/gundem/sana...-haberi-696764

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Şirketimiz, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından 09.05.2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘Denizli Çivril Güneş Enerji Santrali" konulu ihalede en uygun fiyatı vererek, ihalede 1. sırada yer almış olup, ihaleyi yapan kurum tarafından ihalenin Şirketimiz uhdesinde kaldığına ilişkin yazı bugün tarafımıza tebliğ edilmiştir. Şirketimize ihaleyi yapan kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İşin bedeli KDV hariç 2.099.642.959 TL (İkiMilyarDoksanDokuzMilyon AltıYüzKırkİkiBin DokuzYüzElli Dokuz-TL)'dir.
    Hocam şirketin güneş enerjisi santralinde vasfı nedir?
    Panel mi üretiyor.
    Ben savunma ürünleri ve yazılımları diye biliyordum ama.
    Biraz açmanız mümkün mü?
    Uzun vadeli girmeyi düşünüyorum bende araştırmalara devam ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,408
     Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Hocam şirketin güneş enerjisi santralinde vasfı nedir?
    Panel mi üretiyor.
    Ben savunma ürünleri ve yazılımları diye biliyordum ama.
    Biraz açmanız mümkün mü?
    Uzun vadeli girmeyi düşünüyorum bende araştırmalara devam ediyorum.
    ya onu yanlış yere yapıştırmışrım ben o iş smrtg nin işi sileyim orayı

Sayfa 71/76 İlkİlk ... 21616970717273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •