Sayfa 710/891 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Gene boyle sicak bir yaz gunuydu gene gedikden birileri 2 2 alim yapiyordu....

2. Bilanço hareketleri yapıyor. 1 saatte 1,5 m. hacim. 2, 2 alım 2 milyon zarar açıklayacak mesajı olabilir.

3. Oxijen'm kıdemli olmuşsun hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Oxijen'm kıdemli olmuşsun hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın
    Allah razı olsun wise'm. Allah kimseyi utandırmasın. Amin.
    Ancak utanmaz müco ve avanesi için aynı şeyi söyleyemiyorum. Çünkü durum zaten ortada. (Siz zaten görüyorsunuz ben anlatmıyorum, anlatmayacağım.) https://www.youtube.com/watch?v=8IcEFs6NsOc
    Ayrıca burada spekisi ile birebir konuşan sadık üyeler varken biz kıdemli olmuşuz ne yazar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Varmi beklentiniz, dolumu depolar

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Allah razı olsun wise'm. Allah kimseyi utandırmasın. Amin.
    Ancak utanmaz müco ve avanesi için aynı şeyi söyleyemiyorum. Çünkü durum zaten ortada. (Siz zaten görüyorsunuz ben anlatmıyorum, anlatmayacağım.) https://www.youtube.com/watch?v=8IcEFs6NsOc
    Ayrıca burada spekisi ile birebir konuşan sadık üyeler varken biz kıdemli olmuşuz ne yazar.
    Aynen kardeşim spekisi salmış kendini çayıra boş sallıyor maksat millet pazarda görsün kendisine sadık neyin dediler ya Ama senin kıdeminde asaletli ve aslan duruşlu gibi maşallah Ama Siren'i de severim ne yalan söyleyeyim birazcık tutarsızlık var ama o kadarcık olsun... Bak soruyor depo dolumu diye Selamlar hepinize..

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili muhterem spek, Ihlas grafiğine bakiyorum da acaba formasyonlar icinde hangisini secip yakistirsam bilemedim
    Dostlar bu grafik neye benziy
    Hangisini secelim demedin birsey

8. oxsijen kardeşim hayırlı olsun kıdemli üye olmuşunuz

Sayfa 710/891 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •