Sayfa 712/917 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Ben pes etmem Spek Bey sonuna kadar mucadele ederim ,beklerim . Neden biliyor musun?

Çünkü bende hesap yapabilme bilgisi ve borsa tecrubesi var ... ve bunlar olduğu için de otomatik olarak sabredebiliyorum çok uzun vade.

Yazdığım yazılardan da rahatsız olduğunu tahmin edebiliyorum , çünkü sürekli bilgi ve çok önemli nokta atışı hesaplar yapıyorum. Ve sen ve tayfan HIRSIZ olduğunuz için benim bu yazılarım işinize gelmiyordur.

Benden ve yazılarımdan kurtulmak istiyorsan ancak hisseyi benim hedefime getirerek kurtulabilirsin, onun dışında kurtulman imkansız.

Bende 1 lot kalsa bile yazmaya devam edeceğim . Hatta ihtiyaçlarımdan dolayı lotlarımı satarsam bile , bilerek isteyerek sadece 1 lot bırakacam ve inadına yazmaya devam edeceğim, gerekirse yıllar sürse bile .

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 04:37.

2. Ayrıca bu hafta özellikle aklıma yeni bi şey geldi..

Twitter hesabımı sadece "kront" hissesi için bilgiler paylaşmak..

Bu hesabı https://twitter.com/amonslayer00

burda yazdığım enfalsyon , dolar alım gücü, F/K , F/S, Brüt kar marjı , yatırımlar, Sasa hekts kıyaslmalarını her gün twitterda yazmak . Ama sadece "kront " etiketi olacak.

Her gün 5 yatırımcı gelse hisseye , ayda 150 kişi yapar yılda 1800 kişi yapar.

Her gün 10 yatırımcı ayda 300 kişi , yılda 3600 kişi yapar

1 yılda bu kadar yatırımcı gelebilir mi? bence gelir Spek Bey , çünkü zaten borsada 5 milyon yatırımcı var.

Ve tabiki "Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin" başlığı atacağım orda.
    Çünkü amaç burda kront hissesi ile ilgili bilgi vermek millete, öylde değil mi? Yoksa sen bilgi vermemi istemiyor musuun Spek Bey?

Bilgi vermek suç mu yoksaaaa hhhhmm ?

Vadeyi en az 3 sene olarak yazacağım.. yani en az 3 senelik yatırım yapacak olanlar sadece gelecek hisseye .

Kafamdaki plan prongram bu .. ne dersin Spek Bey ? yapayım bu planı ? 3 senelik vade olarak uzun vadeli, binlerce kişi kemik yatırımcılar istermisin?

Sasanın spek Beyinin kemik yatırımcılarını kıskanmıyormusun , onun orda belki de binlerce kemik yatırımcısı var .

Senin de neden olmasın bi sürü kemik yatırımcıların, Spek Bey ? Senin neyin eksik Sasanın Spek Beyinden ?

bu twitterdan bilgi paylaşma planımı bu kurban bayramında bi düşeneyim , bayramda karar veriririm.

Paylaşmaya karar verirsem ilk önce buraya yazacağım, twitterda bilgi paylaşmaya başlıyorum diye.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 04:50.

3. Anlık dolar 25 lirayı da geçti..

25,20 kuruş oldu dolar.

yazıyla yazayım bide.

25 lira 20 kuruş. 2021 yılında dolar 6,80 liraydı.

yakında bakkal değil , seyyar satıcı olacaksınız

aşağıdaki resme bakıp bakkalınızı kapatın şimdiden ...

seyyar satıcılığınız hayırlı olsun.

https://www.hizliresim.com/dkvjsth

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Ayrıca bu hafta özellikle aklıma yeni bi şey geldi..

Twitter hesabımı sadece "kront" hissesi için bilgiler paylaşmak..

Bu hesabı https://twitter.com/amonslayer00

burda yazdığım enfalsyon , dolar alım gücü, F/K , F/S, Brüt kar marjı , yatırımlar, Sasa hekts kıyaslmalarını her gün twitterda yazmak . Ama sadece "kront " etiketi olacak.

Her gün 5 yatırımcı gelse hisseye , ayda 150 kişi yapar yılda 1800 kişi yapar.

Her gün 10 yatırımcı ayda 300 kişi , yılda 3600 kişi yapar

1 yılda bu kadar yatırımcı gelebilir mi? bence gelir Spek Bey , çünkü zaten borsada 5 milyon yatırımcı var.

Ve tabiki "Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin" başlığı atacağım orda.
    Çünkü amaç burda kront hissesi ile ilgili bilgi vermek millete, öylde değil mi? Yoksa sen bilgi vermemi istemiyor musuun Spek Bey?

Bilgi vermek suç mu yoksaaaa hhhhmm ?

Vadeyi en az 3 sene olarak yazacağım.. yani en az 3 senelik yatırım yapacak olanlar sadece gelecek hisseye .

Kafamdaki plan prongram bu .. ne dersin Spek Bey ? yapayım bu planı ? 3 senelik vade olarak uzun vadeli, binlerce kişi kemik yatırımcılar istermisin?

Sasanın spek Beyinin kemik yatırımcılarını kıskanmıyormusun , onun orda belki de binlerce kemik yatırımcısı var .

Senin de neden olmasın bi sürü kemik yatırımcıların, Spek Bey ? Senin neyin eksik Sasanın Spek Beyinden ?

bu twitterdan bilgi paylaşma planımı bu kurban bayramında bi düşeneyim , bayramda karar veriririm.

Paylaşmaya karar verirsem ilk önce buraya yazacağım, twitterda bilgi paylaşmaya başlıyorum diye.

planımı bayramdan önce haftaya pazartesi günü başlatmaya karar verdim.

Pazartesinden sonra, sana bol bol kemik küçük yatırımcılar geleccek merak etme Spek Bey. Sasanın Spek beyinde olduğu gibi ,kemikli uzun vadeci yatırımcılar gelecek.

Öyle saça böyle tarak

Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 11:15.

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bu arada hissedeki bugünkü düşüş yüzde 3 değil ..

Dolar bugün +5 % artıda..

Yani bugünkü düşüş 5+3 = 8 ... bugünkü düşüş yüzde 8 yani neredeyse hisseyi taban yaptılar bugün..

ülkede bi allahın kulu yok ki tl bazlı baksın herşeye ... malllara, mülke ev falan ,hizmet , esnaflar hepsi herşey herkes dolar bazlı bakıyor.

Her şey ülkede dolar üzreninden fiyatlama. dolar yükseldimi herkes kendi zammını bindiriyor , esnaftan tuutun devletin kendisine kadar.

Borsa bist 100 endeksi tl bazlı anlık + 2,5 pozitifih, dolar bazlı ise +1,5 poziitf

bu Hisse ise tl bazlı +1 pozitif ama dolar bazlı şu anlık 0,5 pozitif

Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 11:15.

6. Adiler sizi ,

Dolar 25 lirayı geçmiş..

Bist endeksi tl bazlı zivesine gelmiş.

Ülkede her şey en az 5 kat zamlanmış son 2 senede..

Adiler babanınız şirketi mi lan bu?

Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 12:13.

7. Benimle inatlaşma sayın Spek Bey çünkü ben kaybedeğimi zaten kaybettim ...

artık kaybedeği bi şey olmayanın , korkusu da yoktur.

dediğim gibi 1 lotum dahi kalsa , uzun yıllar burada veya twitterda yazmaya devam edeceğim.
    Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 12:06.

8. Twitterdaki bilgi paylaşma planımı tekrar düşünmek istiyorum belki orada yazmam.... ama sadece burada yazarım . Pazartesi salı günü son kararımı veririm

Büyük ihtimalle yazmaycağım twitterda. Uğraşmaya değmez.

Burda ama yazılar yazmaya devam edeceğim.
    Son düzenleme : lionnes1; 23-06-2023 saat: 12:12.

Sayfa 712/917 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •