Sayfa 712/1019 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 8150 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Muhtemelen öyle olacağını tahmin edebiliriz.
    İnşallah işler umduğumuz gibi gerçekleşir. Tüm sıkıntılarımız sona eren.
    Yıllardır hep kâbus görüyoruz bu olumlu ve güzel gelişmelerin ardından umutlarımız gerçek olursa bizi bekliyen güzel günleri görür ve hayalerimizi gerçekleştirme fırsatına ulaşmış oluruz Rabbim ilk önce sağlık huzur hayallerimizi gerçekleştirmek içinde ömür versin duamızda bu olur üzdüklerimizinde gönüllerini almak için bir imkan bulmuş oluruz.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yıllardır hep kâbus görüyoruz bu olumlu ve güzel gelişmelerin ardından umutlarımız gerçek olursa bizi bekliyen güzel günleri görür ve hayalerimizi gerçekleştirme fırsatına ulaşmış oluruz Rabbim ilk önce sağlık huzur hayallerimizi gerçekleştirmek içinde ömür versin duamızda bu olur üzdüklerimizinde gönüllerini almak için bir imkan bulmuş oluruz.
    Sn 2onur2 sizi buradan yazılarınızdan tanıyorum. Burayı hiç boş bırakmadınız bir meşaleyi taşır gibi hep ışık oldunuz, bizleri aydınlattınız. Kalbi temiz, yüreği büyük insan. Bende sizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu hayallerinizi bu çabalarınızdan dolayı erişmenizi diliyorum. Sağolun, varolun.

3.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Sn 2onur2 sizi buradan yazılarınızdan tanıyorum. Burayı hiç boş bırakmadınız bir meşaleyi taşır gibi hep ışık oldunuz, bizleri aydınlattınız. Kalbi temiz, yüreği büyük insan. Bende sizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu hayallerinizi bu çabalarınızdan dolayı erişmenizi diliyorum. Sağolun, varolun.
    Düşünceleriniz için sizde sağolun varolun inandığım yolda yürümeye çalışıyorum tökezlenip düşüyoruz ama bir yerde hata yapıyorum yolun sonuna kadar düşe kalkada yürüyeceğim bu güne kadar öyle çok batan şirket gördümki benim gördüğüm gibi değilmiş işin aslı eksiklerimi nerde hata yaptığımı anlıyorum ama bazı olaylar konrol dışı ve bizi çaresiz bırakıyor.

4. Sun Chemical, 2004 yılında ÇBS grubuna ait olan Printaş Matbaa Mürekkeplerinin bazı varlıklarını satın alarak sıvı mürekkepler alanında sürdürdüğü liderliğini gazete ve ofset mürekkepleri alanına da taşımıştır.

5.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    Sun Chemical, 2004 yılında ÇBS grubuna ait olan Printaş Matbaa Mürekkeplerinin bazı varlıklarını satın alarak sıvı mürekkepler alanında sürdürdüğü liderliğini gazete ve ofset mürekkepleri alanına da taşımıştır.
    Satın alarak değil birleşerek diyor. Satış işlemi kurumsal şirketlerde genel kurul kararı ve yönetmeliklere göre yapılır sonuçlar kâr payı dağıtımı ayrılma hakkının tanınması (kısmi bölünme şartları) bölünmeden dolayı sermaye azaltımı ve bölünen şirketin devralan şirketten özkaynağı oranında bölünen şirkete pay devrinin yapılması.

Sayfa 712/1019 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •