Sayfa 712/1044 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu arada bankalarla ilgili bir sıkıntı olabilir mi acaba diyorum.
    Perşembe günü AKBNK ta idim. girişimle çıkışım arası yaklaşık 2 dk oldu. Hissenin toplandığı farkettiğim gibi daldım. Tam 15.49 a kadar giderim derken. bi baktım 42 de mal veriyorlar. hemen tornistan yaptım çıktım. Arkama bile bakmadım. Seans sonu kapanışına baktım fiyuuuv adam doğramış herkesi. Bence AKBNK ta birisi çok kötü şeyler yapacak. Ama önce dürüst olması lazım. Gelmişiz mal almaya hemen tecavüze yelteniyor. Öyle olmaz ki önce ön sevişme yapmak lazım. (Özür dilerim hanımefendi takipçilerden , ama başka türlü ifade edilmezdi durum)
    Diğer bankacı arkadaşların hislerini de okumak için can atıyorum. Lütfü abiii duyuyon mu ?
    Banka işleri biraz nası desem ahlaka mugayir bi durum da abi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2. Vakıf cuma günkü kapanışı beğenmedim, dedim yarım gün, hafta sonu, vade sonu gibi normaldir ama başka sıkıntı olacak gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Vakıf cuma günkü kapanışı beğenmedim, dedim yarım gün, hafta sonu, vade sonu gibi normaldir ama başka sıkıntı olacak gibi.
    O anda aklıma gelmemişti. Şimdi sen bahsedince aynı saat aralığına bakınca farkettim. Aslında aynı şeyi yapacakmış VAKBN o ara nerden baksan 25 kademe yürümüş. fakat AKBNK gidememiş. Emin değilim ama AKBNK ta ki sorun galiba emekli sandığının sattığı yüklü miktardaki maldan kaynaklanıyor olabilir. onu sindiremedi sanırım piyasa, biraz ağır geldi miktar. Belki zaman içinde onu yedire yedire verecekler. Bu da AKBNK ı uzun dönemde daha şanslı hale getirebilir. uyuyan mal hareket etmez hale gelirse tahta daha rahat yürüyebilir. VAKBN ın sorunu bence lütfü abi. o aldı ya yürümez. o satarsa gider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Dandan abi fırsatın olursa "sarıgacı" nın grafiğini atar mısın sanki saatlikte hafif bişiler oluyor

5. Haftalığı bu şekil yeşil trend altına inmedi ikili dip yaptı tepki verebilir izlemek lazım.

6. Saatlik 1650 seviyesi takip edilebilir geçerse bakarız.

7. Gram her ne kadar tl ile bakılmasa da 1050 - 1060 üzeri kapanışlar da 1200 civarı izlenebilir ilk etapta.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Bişey yaklaşıyor. Majör bi olay olabilir. PAXG de anlamsız bir baskı izlenimi var. du bakalım nolcek

Sayfa 712/1044 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •