Onemli Gunler Banner
Sayfa 712/935 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. vurgun iyi tasarlanmış ..çok önceden ..nalburu borçlandırıyolar bankaya .paralar mafiş onmilyonlarca lira...
    o karanlıkta duruyo öyle..sonra bunlar tektu bilanço aaa harika bilançolar .**
    sonra borsagümden**ayarlanıyo..resimler ayarlanıyo hani şu ağlak bakış acıklı duruş ..borsagümdenin memleektin en önemli ceo su diy lanse ettiği..yok bölesi giiell vatandaş şu gördüğün vatandaş varya ağlak bakış acıklı surat bu memleektin en öenmli ceo su .yok bölesi gelmedi gelmecek bi daa kaçırmaa koşşş tektuya koşş uçurcak tektuyu ..acaip uçurcak hemidee.. giiell ..
    sonra milleti hisse sahibi yaptılar..
    ardından operasyon başlattışlar ..karanlıkta bekleyen milyonlarcva borcu olan nalburu da tektuya katarak .k.y. ya yüklediler borcu ..borsa gfümöden operasyon bitince kayboldu ...
    yani onmilyonlarca yılın vurgunu oldu ..
    bu şirketsel vurgun birde bi şişko var spek ..**?kim bilinmiyo önemlide diil.
    garibim zaten darmadaamn..bi mazlum*u bulamadılar ...hergün bana mazlumu bulun diye feryat ediyo garibim.. çözemediler şunun mazlum işini..tophanede erkete agopun kavesine gitsinler ..o yardımcı olur çözer mazlum sorununun..buda bizden kıyak ossun şişmanıma.**
    da ağlak surt acıklı bakış müşteri arıyo otele o acıklı suratla bulamıyo.. acıklı bakış yemiyo finansörler...

2. aslında borsagümdeni takib e almalı **spk masak ..orası önemli ..bunlar gibi bi sürü şirket var ..pazarlacak adam arıyolar ..borsagümden seçici**??iyi gaz verdi, görsellik katmaları şaheser fikirdi acıklı bakışlar ..komedi gibi herkesin dilinde**acıklı haller..
    biz .67 altı 100 li lot alımlar için hazırız .**bekliyoz .**şişmanı ..

3. Bu adamın işleri hep doch den
    Dikkat edin doch e grlmeyin

4. Martı 0,80 yazıklar olsun

5. Martı 81 oldu

6.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Martı 81 oldu
    Ulan bizimki kadar karaktersizi az bulunur tam süzme şeref yoksunu.Martının da tahtası çok sığ ama adamlar bile bizi geçti.Arkadaş malı taşımanında bir maliyeti var.Hırsızlar grubu başka diyecek birşey yok.ytd.

7. martının peşin bugun takılmasa bile p.tesi takılacaktır diye dusunuyorum..

Sayın atayburak bize kızacak gazlıyorsunuz diye ama ben kapanışta bir atak bekliyorum en azından 79 ussu....

8.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    martının peşin bugun takılmasa bile p.tesi takılacaktır diye dusunuyorum..

Sayın atayburak bize kızacak gazlıyorsunuz diye ama ben kapanışta bir atak bekliyorum en azından 79 ussu....
    İnşallah dediğiniz gibi olur

Sayfa 712/935 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •