Sayfa 713/997 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. bir kere güven ortamı sağlanmadan bu yüzde 5 lik büyüme ve diğer bütçe hedeflerinin gercekleşmesi mümkün değil.Ülkede hukuk yok, vatandaş geleceği göremiyor ve hukuka bakarakda bir yol çizemiyor.Böyle bir ülkede yatırımların artacağını beklemek saflık. Benim başımdan daha yeni geçti, mahkemeye verilmiştim köpeğime çarpan adam tarafından güya tamponuna verilen zarar vsden.Mahkeme 3 yıl sürdü ben adamın mahkemeye sunduğu faturalar muhürsüz, maliye tescili yok diye itiraz etmiştim. Neyse adli tıptaki öküzler köpek dolayısıyla ben hatalıyım diye karar aldılar. Hakim olacak karı ise bu raporla direk adama tazminata hükmetti, faturalara itirazımı söyleyince, "Beni ilgilendirmez git itiraz et üst mahkemeye dedi." Yani adam 1 milyon tllik sahte fatura getirse bu hakim denen zat onu da onaylayacaktı.Bunlar bütün dünyada ağır görevi ihmaldir.Ama davalı tarafla ampül kaynaklı ideolojik yakınlığı olan hakimler her naneyi yiyor.Neyse hukuk bu durumdayken ben de size yatırım yapacam, vergimi tam ödeyeceğim filan cok beklersiniz.

2. Abdurrahman Dilipak: Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar

http://www.patronlardunyasi.com/habe...iyorlar/226805

3. AKP li meclis üyesi başkasının arsasına sahte tapu ile 10 katlı bina dikmiş yav...Daha neden bahsedelim bu ülkede ?

Kimse de 10 katlı bina yükselirken ses çıkarmamış, yetkililer denetlememiş...

https://www.birgun.net/haber/akp-li-...a-dikti-274165

Bu adamlar gitmeden bu ülkede hiç bir şey olmaz...Her geçen gün daha kötüye gider...Gelecek nesillere yazık...

4. @CYaltirak

''Evet sayın seyirciler, ülkemizde bir an olsun akıl havalara uçup kaçmasın, deprem olacağı aşikar bir kentte dört tarafı denizle çevrili, üstelik kıyısı olamayacak, 60 m yüksek viyadük köprülü bir kanal ile şehri ada yapmak. Herhalde kurtulanlarda kaçamasın isteniyor.'' +++

https://twitter.com/CYaltirak/status...05093746860035
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu konvektor olmasa içim kararacak valla.

Adını vantilatör olarak değiştirse daha uygun olacak.

Ruha serinlik adamın buraya katkıları...

Arkadaşlarımdan kimi aradıysam tatilde.

Yarım günü de ekleyip Cuma'dan çıkmışlar.

Bu ülkede tatil bitmez.

Üretmeyen bir ülkenin vatandaşları olarak çok fazla şey istemiyor muyuz?.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    haksızsınız.

yat kalk dua et REİS var deye
    yoksa maximum 4 yıl sonra fetoşun zulmu altında yaşıyor olacaktın
    ona ondan başka karşı çıkacak bertaraf edebilecek güçte bir lider yok, anla şunu artık.
    tüm adam gibi solcular, ülkücüler, kemalistler, bağımsız Türkiye özlemi ideali olanlar anlasın.
    aynı şeyi söyleyip durmayın kim büyüttü deye
    gerçek kimliği ortaya çıkmadan önce tüm siyasetçiler kabahatli
    gerçek ortaya çıktıktan sonra yanına gidenlerle yanında duranları sorgulayın artık.
    Lan kitapsız fetoşa hoca efendi diyen senmisin benmiyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fetoşun yalamadık yerini bırakmadınız kalkmış feto diyip duruyorsunuz. Dönek yalaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 713/997 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •