Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Devlet Bahçeli:

Beşiktaş'tan ayrıldığımı tekraren ifade etmeyi milletime addediyorum. Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm!
    Bahçeli kendince duruş göstermek istiyor camide hocalar siyaset yaparkende aynı duruşu gösterseydi veya Diyanet işleri başkanının Atatürk üzerinden yaptığı konuşmalardada çıkıp bu adam haddini bilsin işine baksın dese idi .
    yanlış olan ne varsa her yerde yanlış olmalı o zaman yaptığınız tepkinin değeri artar bunu yapabiliyorsa yapsın bakalım .
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    heee üretim kısmını bilemem ama satış öyleydi...

bende aldım 15 gündür kullanıyorum benzincinin yolunu unuttum...

çünkü hep sıkışık bölgelerde kullandıgım yarı yarıya düştü yakıt gideri...
    elektrikli otomobillerde; tüketim 1/4 yada 1/5 civarı olmalı....
    yarı dan daha düşük olmalı....

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kendince duruş göstermek istiyor camide hocalar siyaset yaparkende aynı duruşu gösterseydi veya Diyanet işleri başkanının Atatürk üzerinden yaptığı konuşmalardada çıkıp bu adam haddini bilsin işine baksın dese idi .
    yanlış olan ne varsa her yerde yanlış olmalı o zaman yaptığınız tepkinin değeri artar bunu yapabiliyorsa yapsın bakalım .
    Hah olay tam da bu. Osman Öcalan TRT ye çıkar sesi çıkmaz TC ismi andımız yerlerde gezer sesi çıkmaz zurriyetsiz dediler buna. Bu adam ya mit ya büyü yaptılar yada kasedi var bunun. Feto kaset çıkardığında bir bunun kasedi çıkmamıştı. Bunun kaset değişik olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    valla yok öyle bişey...

ctesi toyotaya gittim...

gözümün önünde 15-20 aile geldi...

hepsi 2023 satışlarını kapattık 2024 e sıra yazıyoruz dediler...

işleri tıkırında...

düşün cebinde para var bu yıla araç alamıyorsun...

corolla cross modeliydi hybrid...

300 bin lira yukarısına sahibindende var o ayrı...
    Şu an döviz yerine araç topluyor bazıları. Olası döviz artışında vergi etkisinden dolayı daha çok kazandırıyor

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sorma yaw elimizi attığımızı kurutuyoruz

Du bi siftahımı yapayım, 5775 den şort cetonu salladım langırt köy sandığına
    Transparan poşet hazır uyur kalırsam Alperde telefonum var onu ara beni arar o. Verem de giy. Bistin spekisi donunu alırsa ilazım olur.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Transparan poşet hazır uyur kalırsam Alperde telefonum var onu ara beni arar o. Verem de giy. Bistin spekisi donunu alırsa ilazım olur.
    Borsa aslında çok kolay bir enstrüman, sadece zamanlamayı doğru yabcan, işin sırrı bu dayucuğum. Şuan ben değil bisttin sipekisi tedirgin, akşam pazarı olursa bi ziyaret çekeriz, olmazsa senin transparan poşetini alper vasıtasıyla isteriz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. biscuit reisle teko reise bakarak olacam .

Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •