Sayfa 717/992 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Öyle deme yıll 2025 patron ölmüş yerine gelen yönetim hisse fiyatının çok düşük kaldığını farketmiş hisse fiyatı 39.10 muş. Pendik deki fabrikayı dilovasına taşımaya karar vermişler.yerie inşaat haberleri çıkmış tabi hisse fiyatı yükselmeye başlamış 41 seviyeleri sonunda geçilmiş eskilerden birtek eskipnos kalmış 😀😀. Biraz gülelim dedim
    Parsan o yıl yatırımcıya biraz para kazandırdığı için küçük yatırımcı dostu şirket ünvanı almış 😀😀

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Öyle deme yıll 2025 patron ölmüş yerine gelen yönetim hisse fiyatının çok düşük kaldığını farketmiş hisse fiyatı 39.10 muş. Pendik deki fabrikayı dilovasına taşımaya karar vermişler.yerie inşaat haberleri çıkmış tabi hisse fiyatı yükselmeye başlamış 41 seviyeleri sonunda geçilmiş eskilerden birtek eskipnos kalmış 😀😀. Biraz gülelim dedim
    Benden son uyarı,otobana giriyoruz tali yol bitti gibi, malınıza sahip çıkın derim, sizde haklısınız bugüne kadar satan herkes istisnasız kârlı çıktı.

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Benden son uyarı,otobana giriyoruz tali yol bitti gibi, malınıza sahip çıkın derim, sizde haklısınız bugüne kadar satan herkes istisnasız kârlı çıktı.
    Sıkıntı yok sayın eskipnos ben üç haneli rakamlara kadar buradayım kendine söz verdim ya kaybettiklerimi alacam yada tam batacam başka alternatif yok benim için zira 2 yılda benim param pul oldu

4. 58D4B7DE-7CA4-4CCF-88C2-1DB371418EE6.jpg Bu arsadan mı bahsediyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Çok şükür sonunda otobana girdik sanırım, düşen kırılmış gibi gördüm,benden bu kadar... Malınıza sahip çıkın,tahtaya da atlayıp çarpılmayin derim, özellikle yarın sabah gapli açma ihtimali yüksek!!!

6.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Ben hep derim tahta konuşur eğer dinlerseniz yolu gösterir.. şirket hakkındaki olumluluk uzun vadede meyvesini verir ama kısa vade hareket yakalamak için tahta okumak lazım.. takas haber çok değerli değildir çünkü ne yaptıklarını anlamak mümkün değil.. değerli olan tek şey tahta..
    Piyasa hacim rekoru kırarken bile 400-500 bin lotu geçmeyen hacim vardı bugün hacimsiz piyasada 800 bin lot hacim döndü ve blok alış satış gerçekleşti..
    Net bir şey diyemem ama bana enteresan geldi. Ağustos sonuna 40 üstüne oturtacak bir fiyat hareketi gelebilir.
    Ortalıkta kimse yokken 1 senelik olumsuzluğumun üstüne ilk kez olumlu bunu yazdım.. şimdi bakıyorum twitter alemi yine yazıp çiziyor.. geçen hafta ing satışına tahtanın verdiği tepki çok canımı sıktığı için bıraktım .. ama 40 üstüne oturan bir fiyat hareketi olursa gelir selamımı veririm..
    Kim boş yapıyormuş görmüş oluruz ..

7. Düşeni kırdık sayıyorum hedef 39-40 bandı

Yine tuzaklı ama Gap bıraktı pullback ihtimali de var

8. Kuşlu sitede 15 dk bir bizim hisse için düşeni kırdı yazılıyor inş spek yine milletin eline verip bizi kucaklamaz

Sayfa 717/992 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •