Sayfa 717/1223 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Bu da Nisan başında, daha erken seçim kararı alınmadığında attığımız sayımlar.

Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku

Normal ülkelerde!! faiz ile borsa ters korelasyon içindedir.

Bizde ise borsa 70-110 bin hareketini faizler 10.8-11.8 bandında yatay giderken yaptı.

1 yıl önce 12 olan hazırlık dalgası bu 6 ay içinde 21'e çıktı

Ekim sonunda 12.20 kırılıp 3. dalgalar başlayınca 21 dalgalık bir trend başlamış oldu.

Bankaların bu ortamda nasıl kar yaptığına gelince; KGF, borç erteleme, kredi yüzdürme, hazine garantili teşvikli krediler derken denizin sonuna doğru yaklaşıyoruz.

Son atımlık barutları da seçim öncesi kullanacaklar.

Ondan sonrasını da ne siz sorun, ne de ben söyleyeyim.

DUHUL : 1999

2.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Ben palayla teşviki mesai yapmış olsaydım önünde değil arkanda olurdum

Goremezdin beni

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fortcumusun.
    Ford amı yatırım yaptın.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

laflarını iade ediyorum.. bu akşam yeterince madara oldun.. her şeye atlama bundan sonra.. gerçekleri iyice anladıktan sonra konuş.

özellikle faiz konusunda öğrenmen gerekn çok şey var.. ülkenin makro ekonomik yapısı hakkında da.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ağam çok hızlı ve sert bir tepki gelecek. Bunun son kalesi 1500 hodur. Tepki derken bunun çoğunluğu pynin short ve hisselerdeki açık pozisyonları kapamasıdır zaten. Mal alma pek yoktur orada. Yeterli marj oluşunca basar kar al yapar. Ama net bir yer söyleyemem bilmiyorum. Medyumluk olur.

Tabiki şahsi görüştür bunlar. Vadeli pozisyonlarda geceye pozda girmemenin ve stoplossa kesinlikle uymanın en net zamanları.
    Eyvallah kardeşim,her yazılanı okuyorum,anlamaya çalışıyorum;anladığım çoğunluğun her türlü olumsuzluğa rağmen önce yukarı,sonra tekrar daha derine basacağı yönünde bi beklenti var,bakalım...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ben saa bişii diyim mi
    esasen ortada cok vahim bir durum var...piyasaya gömülmüş vaziyetteyiz hepimiz cumbur cumuat
    bizi kurtarsa kurtarsa
    uzaydan bi yerden (mars olabilü) yeni bir parası cok akli kit yatırımcı. .
    o yüzden
    fazlada şey etmemek lazim.
    tahta yapicilara da yazik,müşteri yok ki tahta yapsin gelene vericek ,adam hazirda bekliyo taa uni.yillarinda vermek istemiş ama yine alan olmamiş
    o yüzden ,
    malin etiket fiyatini düşürürsem belki müşteri çekerim de diyebilirler...
    sen hâlâ üç kuruş nasil kâr edebilirimin hesabini yaparken tahta yapicilar bu tezgahi komple nasıl birilerine devrederizin hesabini yapabilirler...eheheüheu
    önemli olan yapmak ta değil almakta değil.
    önemli olan masada hapsolmadan sörf yapmak
    zaten onemli olan birinci asamadan sonra yeni musteri gelmediginde, piyasayi daha da asagi yapip hisseler cok ucuzladi algisi yaratip ikinci furyayi patlatmak

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

6.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Fortcumusun.
    Ford amı yatırım yaptın.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok Bosch hissesi alacam ustune yatacağım
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    Bu da Nisan başında, daha erken seçim kararı alınmadığında attığımız sayımlar.
    Sn Mohikan bundan sonrası için sizin öngörüleriniz nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim,her yazılanı okuyorum,anlamaya çalışıyorum;anladığım çoğunluğun her türlü olumsuzluğa rağmen önce yukarı,sonra tekrar daha derine basacağı yönünde bi beklenti var,bakalım...
    Ağam vob ve borsa çift taraflıdır. Ama kynin çoğu için sadece bist vardır ve tek taraflıdır. Malı alır borsa çıksın diye bekler. Çıkarsa kazanır. Vob zaten çift taraflıdır. Elindeki short pozu kapamak için long açman lazım. Yeterli marj oluşunca ve kyde short algısı iyicd oturunca ağalar shortları kapatmaya başlar basar longa. Keza hisse tarafında açığa bastıklarını kapamaya başlar. Milllette derki deli gibi mal alıyor manyak bunlar.

Bu işi tek taraflı oynayan adamın trade ederek kazanma şansı az.

Sayfa 717/1223 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •