Sayfa 719/844 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Günaydın.. herkese bol kazanclar.

Bu söylemlere tahtaya sahip çıkması lazım. %50 geri geldik çıkarken %100

Bilanço neden geç veriyorsun Bu kadar basma acaba bilanço mu kötü gelecek.. smrtg kimse beğenmemiş ama piyasaya bakınca çok kötü bilancolara rağmen kötünün iyisidir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Smrtg karanlık oda -6 bilanço da kimse beğenmiyor artık.. umarım iyi gelir..

Yine eksi açtık...

Bir sürü boş laf millet yemiyor.. hep kapta aşağı vurdular ama bir geri alım yapmadılar.. konuşmak bedava

4.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Esip, gürlemiş Harmanlı.
    Birde yağsa....
    Güçlü yağmur öncesi hava esip gürler dostum
    bence bu gün işkencede son gün olabilir zira satanlar seçimden önce paralarını cebine koyması için son gün
    seçimden önce giderler mi kalırlar mı bilmem. Ama ülkede her şey seçime endekslenmiş durumda
    hakkımızda hayırlısı olsun

5.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Güçlü yağmur öncesi hava esip gürler dostum
    bence bu gün işkencede son gün olabilir zira satanlar seçimden önce paralarını cebine koyması için son gün
    seçimden önce giderler mi kalırlar mı bilmem. Ama ülkede her şey seçime endekslenmiş durumda
    hakkımızda hayırlısı olsun
    Gönlüm iyi gelecek bir bilanço öncesinde ky'nin elinden mal alma operasyonu olmasını istiyor bu düşüşün.
    Ama....
    Neyse...
    Mecburen çaya devam gari.
    Bilançosunu son güne bırakan şirketler için hep kafamda soru işareti oluşmuştur.
    Gesan bunu yapmasa idi iyiydi...

6. Ancak gerek belirli bir tutarın üzerindeki yeni iş ilişkisi KAP’ları ve gerek belirli tutarın altındaki ancak hacimli satışlarımız artan bir ivmeyle devam etmektedir. Bu durum objektif bakış açısıyla bilançolarımızda da görülebilir.

Konuşmasının arasındaki yukardaki bu söylemden iyi bilanço gelecek anlamını çıkarabilirmiyiz.

7.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Gönlüm iyi gelecek bir bilanço öncesinde ky'nin elinden mal alma operasyonu olmasını istiyor bu düşüşün.
    Ama....
    Neyse...
    Mecburen çaya devam gari.
    Bilançosunu son güne bırakan şirketler için hep kafamda soru işareti oluşmuştur.
    Gesan bunu yapmasa idi iyiydi...
    blançosunu son güne bırakan ama yatırımcısına kazandıran çok şirket gördüm patron "bana inanıp güvenen ve sabredenlere kazandırırım" diyor
    hisseyi damarlarına kadar bilen keko kardeşimiz bile dayanamadı hem bunda hem europowerda sattı

umarım 3 kırmızı 4 kırmızı mumdan sonra tepki değildir..

bankof 5 dk 140k lotu geri sattı yine trade koydu ortaya.. günlerdir ekran basında değildim oralı olmamaya calıstım ama keşke olsaymısım basında sinirlenip verip satsaymışım..

yükselirse olumluya dönerse git yukarıdan al.. saçma işler yaptım kendi adıma..

Sayfa 719/844 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •