Sayfa 719/1002 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Arada memleketin yandığını da unutmayalım, arkadaşlar.
    Ülke her yönden, her açıdan bir yangın içinde zaten Reha Bey.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hayır bunu kabul etmiyorum.bu topikte ben yıllardır her konuda yazıyorum.asil ben sizden şüpheleniyorum.cidden birleştirici değilsiniz bence yangına körükle gidiyorsunuz amacınızı da bilmiyorum kim olduğunuzu da
    Neden şüphelendin? Kürtçülere Türk ulusuna karşı ayaklanmanız hainliktir ve şiddetle cezalandırılacakdır dediğim için mi? Amaç Ulusun birliğini savunmakdır apaçık ilan edilen bir şeyi nasıl bilmiyorum dersin! Ben de kim olduğunuzu bilmiyorum ama yazdıklarınızdan tanıdım.. 1920de seni başkomutan yapsaymışız halk don gömlek sipsivri ortada kalırmış..
    Yahu inadına mı söylüyorsun bunları! Adamlar Kürdistan kuracağız diye Korucu Kürtler de içinde onbinlerce insanı katletmiş hala barış kardeşlik diyorsun kelleri koparılsın bu hainlerin diyemiyorsun..

3. Asıl yangın bu zihniyet.

3-4 gündür ormanlar yanıyormuş...

Memkeletin kurumları her gün yanıyor. Şekil A

Kelleleri kapatılsın bu hainlerin.pkk nin da allah belasını versin onlar amerikan ajanı burda mutabıkız.siz de türk tanımınızı yazın bence

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Türk halkı derken kimi kastediyorsunuz lazlar çerkezler gürcüler dahil mi.kurtlerin kökünü kazımak derken ben 18 milyon diyeyim siz 10 milyon deyin hepsi öldürülebilir diye aklınızdan cidden geçiyor mu.boyle bir olasılık cidden bu cağda bir an olsun akıldan geçirilebilir mi düşünülebilir mi.
    Yakın Tarihi bile bilmiyorsun.. Ermeni+Rum nüfus (%25) kürtlerin 2 katıydı Türk halkı çok kalabalıklar diye toprağını vermedi. o zaman kanını döküp vermediği toprağı şimdi bu gücümüzle neden tıpış tıpış vereceğiz! Alnımızda enayi mi yazıyor ki.. Kürtçüler Anadoluyu çok istiyor idi iseler zamanında ovalarda kan gövdeyi götürürken kaçıp dağlarda saklanmayacaklardı. Öyle armut pişsin ağzıma düşsün ayağı yok..

Bu pkk lılar kurt türk kardeşliğine düşmandır terör örgütüdür amerikan projesidir.simdi türklük tanımı tartışmamıza devam edebilirmiyiz

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kelleleri kapatılsın bu hainlerin.pkk nin da allah belasını versin onlar amerikan ajanı burda mutabıkız.siz de türk tanımınızı yazın bence
    Çok yazıldı bir daha yazayım. "Ne mutlu Türk'üm diyene" ilkesi esastır. Türk ulus birliğine bağlı her etnikten insana Türk diyoruz. Dünyadaki 7 milyar insan T.C pasaportu olan insanlara Türk der. Biz de İngiliz pasaportu gördüğümüze İngiliz deriz, sen asıl etniğini söyle demeyiz..

Ha anladım ermeni katliamı yapıldı diyenlerdensin

Sayfa 719/1002 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •