Sayfa 72/1030 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Mevduatta en uzun vade ne kadar oluyor.

Bunu konusmak için henüz erken biliyorum ama faizlerin düşmeye başlayacağı dönemde uzun vade bağlamak karlı olacaktir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Miktar ve vade nedir?
    +50K 32 gün

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Major para birimleri içinde dolar krallığı devam edecek.!!!
    Fed in eli mahkum mecbur faiz artıracak.!!
    Zaman insanın aynasıdır.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Major para birimleri içinde dolar krallığı devam edecek.!!!
    Fed in eli mahkum mecbur faiz artıracak.!!
    Zaman insanın aynasıdır.!!!
    bu başlığa bir faydan yok ,devamlı kraş traş yeter be

5.  Alıntı Originally Posted by asman35 Yazıyı Oku
    T- bank %26,5 taze oran

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Miktar?
    Birde döviz ne kadar verdiler

ben genel olarak hisse.net ailesinin forumlarından kendimce istifade ettiğimi düşünüyorum,

kimimiz çok karamsar, kimimiz daha ılımlı, kimimizde içerisini ve/veya dışarısını hemen hemen hiç bi ortamda bulamayacağımız ölçüde objektif katkılarıyla bize sunuyorlar..

uzun bi zamandır doğru tarafta olduysak bence bunda forumun katkısı çok kanımca.. ya napsaydık yüzde 10'la tl'de ya da bist denen kumarhanedemi olsaydık?... ahaber, trt haber izleyip memleket uçuyormu sansaydık..

ki bence "burası önemli" biraz olsun kendimizi az buçuk güvende hissediyorsak bence bunda görece kötümser arkadaşların emeği var benim için...ve kendilerine teşekkür ediyorum...

bu yönetim tarzı sürdüğü sürece tl varlıklara koyacak tek param olmayacak benim, zararmı ederim... umrumda değil...

herkes tek...

7.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    ünlü menkul değerler havuz hesap günlük 24% min. Katılım 50k
    Bankalara bile güveni sorgularken bir aracı kuruma 1 - 2 puan için para yatırmaz mevduatçı. Bu ülkede neler oldu ve neler olabilir, düşününce sağlam olsun az olsun ama benim olsun diyenler kazanacaktır. Böyle puslu günlerde her türlü alicengiz oyunları için fırsat çıkıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Bankalara bile güveni sorgularken bir aracı kuruma 1 - 2 puan için para yatırmaz mevduatçı. Bu ülkede neler oldu ve neler olabilir, düşününce sağlam olsun az olsun ama benim olsun diyenler kazanacaktır. Böyle puslu günlerde her türlü alicengiz oyunları için fırsat çıkıyor.
    mevzuatı bilmek lazım. Aracı kurumlarda paranız isterseniz banka yada takasbank'ta tutuluyor. Takasbank'ta tutulan hesaplar 100% devlet güvencesi altında.

Sayfa 72/1030 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •