Sayfa 72/623 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 569 - 576 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku
    Ben derim ki hamdi bey; İnce kırmızı hat yarılırsa elde potansiyel olarak bekleyen Katar 'a karşı cepheleşme derinleşir, BIST geneline yayılır, krize dönüşür.
    Yok eğer bu cepheleşme soğur ise, piyasalar dikkate almaz ise tahtacıbaşının da bildiği özel bir durum yok ise buradan teper.
    VE bu tepiş ihtimal sert de olabilir...!

Boşa uğraşma mevzuna gelince; Yaww bu çalışmalar ızdırapla, işkenceyle, boşa kafa patlatılarak yapılan çalışmalara benziyor mu? Hedefe kilitlenmişiz, hedefe giden yılları da biraz teknik öğrenerek, biraz öğrendiklerimizi pratik ederek gözlemleyerek eee biraz da keyif alarak tahtacıbaşı ile monologda kalarak eğlence ile geçiriyoruz... Hazır yeri gelmişken buradan sevgilerimizi
    gönderelim tahtacıbaşına. Hiç unutmazdım ama az önceki çalışmamda atlamışım...

Hakikaten bazı uyarılar klişe halini almış olabilir ama gerçek anlamıyla bence tüm yatırımcıların iyice idrak etmesi gerekiyor.
    Bu grupta uzuncu olmadan, bu grubun geçmişini tanımadan kısa orta vade giren her yatırımcı/oyuncu sinir uçlarını aşındırır.
    Sağlıkla,
    Sn.rizk of risk abi senin ızdıraplı çalışmalarını biliyorum yıllar veren emek bunlar , bilirsin beni senin kadar eski değilim 3 yıllık ızdırabım var benimde , demek istediğim sesli düşünce ve kendime söylemim , yani bazen "boşuna kafa yoruyorum/ızdırap çekiyorum anlamında" , ne temel ne teknik bütün göstergeler safsata gibi anlamsız geliyor.

Grafiğe bakınca hala bitmek bilmeyen güçlü sıkışma insana "bu iş daha çok uzun zaman alacak" izlenimi veriyor.

Diğer anlamda paylaşım ve emek olarak senin ve osmanlının yeri tartışmasız malum ortada,ona lafımız yoktur zaten olamazda.

2. Biz de "Hamdi geç, dinamiktir, nefesi kuvvetlidir" diyorduk. Ama tez yoruldu.

Bakalım grupta arka planda ne gelişmeler oluyor! Bir yerde mecburen renk verecekler de ...

40 kuruşa hisse mi olur? Hele hele grubun ufaklarının bu fiyatlarda sürünmesinin izahati yoktur!
    Hiçbir şey yapamasalar dahi satarlar. Aynen Kristal Kola'da olduğu gibi.
    Peki bunu niye yapmazlar???
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    iblisler sürekli virman yapıyorlar
    kademe analizi hikaye,bunlar fetönün başka bir modeli
    alım satım yalan/emirler zaten sahte

4. Derin konular sayın Osmanlı
    Bence grubun ufaklıklarında bile bir hikaye, bir ışık görüyorlar onuun için satmıyorlar, ya da ALAN YOK
    Ama her işleri fesat olduğundan burada da bir fesatlık aramak abesle iştigal etmek olmaz.

Hocanın dediği gibi "Beraberiz sayın tahtayapıcı, ne tarafa istersen o tarafa sür"

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Biz de "Hamdi geç, dinamiktir, nefesi kuvvetlidir" diyorduk. Ama tez yoruldu.

Bakalım grupta arka planda ne gelişmeler oluyor! Bir yerde mecburen renk verecekler de ...

40 kuruşa hisse mi olur? Hele hele grubun ufaklarının bu fiyatlarda sürünmesinin izahati yoktur!
    Hiçbir şey yapamasalar dahi satarlar. Aynen Kristal Kola'da olduğu gibi.
    Peki bunu niye yapmazlar???

5. Beyler Günaydın, ihlas ve ihgzt den sonra bugün açılışta 40 tan iheva da alıp aranıza katıldım, üçleme yaptım bakalım inşallah bu yaz çıkış yaşarız. Hayırlı kazançlar herkese.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by muslu Yazıyı Oku
    Derin konular sayın Osmanlı
    Bence grubun ufaklıklarında bile bir hikaye, bir ışık görüyorlar onuun için satmıyorlar, ya da ALAN YOK
    Ama her işleri fesat olduğundan burada da bir fesatlık aramak abesle iştigal etmek olmaz.

Hocanın dediği gibi "Beraberiz sayın tahtayapıcı, ne tarafa istersen o tarafa sür"
    Yukarı sürsün sn Muslu. O taraflar ferah ferah ... 6-7 yıldır hep aşağıdayız. Buralarda bişey yok. Yukarılar püfür püfür eser.

Ben de herkese bol ve temiz kazançlar dilerim.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Yukarı sürsün sn Muslu. O taraflar ferah ferah ... 6-7 yıldır hep aşağıdayız. Buralarda bişey yok. Yukarılar püfür püfür eser.

Ben de herkese bol ve temiz kazançlar dilerim.
    amin inşallah kardeşim...

8. Amin inşallah yükselir'de bayram öncesi bizde mutlu oluruz..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 72/623 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •