Sayfa 72/72 İlkİlk ... 2262707172
Arama sonucu : 572 madde; 569 - 572 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Kısaca yazayım patron sattığı 573 milyon lotu piyasaya satmadı geri alınan yurt dışı yerleşik dediği yere verdi yani hem kendi lotun hem şirket lotlarını aynı yere sattılar veya aynı kanaldan farklı yerlere sattı yoksa lotların tamamı tek seferde gediğin hesabına gitmezdi ayrıca geri şirket hesabına geri alınan lotlar garantide duruyordu diye biliyorum yanlış mı biliyorum sonuç invest panik yapıp lotları verdi invesi üttüler ütebay lar diye Bi çıkarım yaptım invest ten satan da kiriptocu mu ne deli para var kimse
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Bişey daha yazayım dedim şimdi bu şirketin yasal kayıtlarına göre karı 720 milyon tms9 a göre 280 küsür tms9 ye göre karı %69 büyümüş ve enflasyonu yenmiş üstüne kar etmiş yasal kayıtlara göre de geçen sene verdiği 100 milyon temettüyü çıkınca 605 milyon kalan öz sermayeyi 720 milyon arttırarak 1 325 miyona taşımış ve bunu son üç senedir sürekli yapıyor esas Faliyetinden böyle bu performansı yapması son üç senedir bunu yapması yani sürekliliği zarar etmeden Bi sene zarar edip ertesi sene kar edenleri veya öz sermayesi 1 milyar olup Bi sene 1 milyon kar edip ertesi sene 200 milyon kar açıklayıp ooo müthiş kar karını bilmem kaç bin arttırmış dediklerimizi aradan çıkarırsanız şirketin kıymeti ortaya çıkar böyle şirkette bist te 20 30 taneyi geçmez

3. Bişey daha bu çeyrekte yasal kayıtlara göre 250 ~280 üstü tms9 a göre de 100~120 üstü kar çok iyi derim

4. Hiç Bi şey bilmiyorsanız verdiği temettünün artış marjı dan anlarsınız bu şirketin iyi olduğunu

Sayfa 72/72 İlkİlk ... 2262707172

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •