Sayfa 72/1002 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Tam kapanma döneminde alkol satışının yasaklanmasıyla ilgili tartışmalar sürüyor. Ankara Barosu, 17 günlük süreçte alkol satışının yasaklanmasının yasal dayanağı bulunmadığını belirterek, uygulamanın iptali için Danıştay'a dava açtı

17 gün sonra karar açıklanır.

Bunlar da olmazsa, daha da Davos' a gelmem, YTD

3. kavimler göçüyle inşallah vaka sayıları daha da artmaz aşırı yoğunluk var

Alıntı Originally Posted by kurumsal Yazıyı Oku
    kavimler göçüyle inşallah vaka sayıları daha da artmaz aşırı yoğunluk var
    nasıl yoğunluk olur şu anda tam kapanma başladı yoldaki gereksiz tüm mahluklara cezayı geydirmeleri ve alıkoymaları lazım var mı öyle çift yumurtalı birileri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    nasıl yoğunluk olur şu anda tam kapanma başladı yoldaki gereksiz tüm mahluklara cezayı geydirmeleri ve alıkoymaları lazım var mı öyle çift yumurtalı birileri
    Mis gibi tulumbaya su kaynağı. Alayına yazsınlar cezayı. Sonuna kadar destekliyorum.

Erdoğan : Memur maaşlarını 10 Mayıs itibarıyla hesaplara yatırıyoruz

Erdoğan: "Mikro işletmeler 30 bin, küçük işletmeler 75 bin liraya kadar 3 yıl geri ödemesiz, tamamı faizsiz olacak şekilde bu destekten faydalanacak."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Reyis bu gece ahaliyi eve zor sokar, benim burada bile gördüğüm kadarı ilen, ahali bu saatte bile yollarda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan: "Şartları taşıyan mikro veya küçük işletmeler, 3 Mayıs Pazartesi'den itibaren e-Devlet üzerinden KOSGEB aracılığıyla başvurularını yapabilir"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 72/1002 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •