Sayfa 72/548 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    kumda oyna götüne çöp batmasın diyorsun yani.bende senin en sevdiklerini...sen nasıl bir cümle kurdun sonunu yazmasanda belliyse bende sana bir misilleme yaptımki ...bir daha birileriyle yazışırken edepli olmayı ögrenirsin belki.zorda !
    Ben o sozle borsadan anlamadigini ima ettim. Hala yazdiklarin sacma. Yazanlari bir kac kere okumani tavsiye ederim.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Ben o sozle borsadan anlamadigini ima ettim. Hala yazdiklarin sacma. Yazanlari bir kac kere okumani tavsiye ederim.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    anlamadığım konusunda haklısın .1 senede 115000 tl parayı sadece doğan grubundan kaybetmişim.inşallah sen kaybetmezsin iyi anlayanlardan olursun..ha bu arada doğanlarda cok bekleme.kazanma olasılıgın % 5

3.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    anlamadığım konusunda haklısın .1 senede 115000 tl parayı sadece doğan grubundan kaybetmişim.inşallah sen kaybetmezsin iyi anlayanlardan olursun..ha bu arada doğanlarda cok bekleme.kazanma olasılıgın % 5
    Sayin taka nin dedigi gibi en son temettuyu 2016da vermis.ben yuklu pozdayim ama dohol ve hurgzdeki hareket hic hosuma gitmedi.
    Diabo kardesim de nickiyle ters dusen beyefendi bir kardesimiz.kotu lafa gerek yok.
    30 una kadar hareket cekmezse isimiz zor beyler
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    Gecmin olsun. Dogan lar eski dogan degil. Gucunu yitirdi. Eskiden borsaya yon verirdi. Simdi yuzune bakilmiyor. Zaten bist islem goren hisselerinde 2 hisse var iyi. Bende ondan yatirim yaptim. Dgzte tek sorunu hacimsizlik. Elbet spek gelirse onuda asariz. Hissenin ozsermayesi ve nakit stoku 3 yildir duzenli buyuyor. Temmettu vermeside bu yuzdendir. Kademelerin sig olmasi bize hisseyi tutma imkani da veriyor. Zaten saticida isteksiz. Ama yinede borsada hersey olabilir
    Benim icin onemli kriter sirketin borcu olmamasi. Yarin bisteki sirketlerin dolar yuksekliginden dolayi odeme sikintisi cekme olasiligi var. Bizde ise dolar fazlaligi ve faiz geliri var. Buda yil sonu 9 aylik kari 2 katlama olanahi sagliyor. Ortak alinan oncu girisimin de esas faliyet geliri cok iyi. Zaten dogan kendi parasini isletmek icin bunyesindeki bu kurumlari bedelsizle guclendiriyor. Devir degisti para paradan kazaniliyor.
    Bu hissede durma nedenim. Hic ummadigimiz bir anda 9tl ustune aticak olma inancimdir. Hisse maliyetim son alimlarla 2.48 cikti daha oncesinde 2 civariydi. Dusunun nekadar uzun donem yatirimci oldugumu. Zate her dusuk fiyat benim icin alim yeri oluyor.
    Bu hissenin yagli bir musteriye satilacagina da inanmaktayim. Onuda gectim turkiyenin en cok satilan gastesi postadir ve maliyet kalemleri digerlerine gore daha iyidir karliligi vardir. Misal ihlas gazete ve hurriyete acik ara fark atmakta.
    Zaten oz sermaye buyumesi 10yil icinde 1milyari asar cok sirketli bir yatirim holdinge done bilir. Yillik 60milyon ortalama para kazanan kac sirket var. Sermaye ve ozkaynak rakamlarina gore degerlendir. Zaten f/k 4 gibi muazzam bir rakamda.
    En onemliside dogan bilancolarda gercek disi oynama apmiyor. Diger firmalar uc kagatla kar gosterebiliyor. Daha guvenilir. Bizim sorun kimsenin kagidi satmak istememesi ve araci kurumlara esit dagilmis olmasi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. diablo dgzete ye cok takılmışssın beklentin varsa vede içinden iyi yerlere gelecegine inanıyorsan bekle.bende cok bekledim bana tutmadı sana tutar inşallah.bundan 7/8 ay önceydi sanırım belkide daha önce endex 80 000 civarı bu kağıt 3,30 lardaydı aselsan 14 000 de thy 4,5/5,5 arasında geziniyordu.şahsen ben ne yaptım baba kagıtlar öldürmezde ondurmazda dedim gzte aldım (3kağıtcıların yuvası) sonra endex 103 binde aselsan 47 lerde thy 11 de gzete nerde 2,90 ve halende yalan yanlış haberlerle şu olacak bu olacak.sana kolay gelsin dostum..en büyük kazanc yolu sabır...ama ben kendimi halen doganlardan kurtarmış değilim.14865 lot mipazda var bekletiyorum.bu yüzden doğanların yazılarını takip ediyor bazen karışıyorum cok kolay yazmam .sana bol kazançlar.......birde karlılıkmış temettüymüş cok takılma istersen msgyo bir incele daha yeni bir hisse ama durmuna .kasaya yaptığı işe vereceği temettüye bir bak 5,5 tan cıktı 12 ye geldi şimdi 5,5 ta komedi

6.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Gecmin olsun. Dogan lar eski dogan degil. Gucunu yitirdi. Eskiden borsaya yon verirdi. Simdi yuzune bakilmiyor. Zaten bist islem goren hisselerinde 2 hisse var iyi. Bende ondan yatirim yaptim. Dgzte tek sorunu hacimsizlik. Elbet spek gelirse onuda asariz. Hissenin ozsermayesi ve nakit stoku 3 yildir duzenli buyuyor. Temmettu vermeside bu yuzdendir. Kademelerin sig olmasi bize hisseyi tutma imkani da veriyor. Zaten saticida isteksiz. Ama yinede borsada hersey olabilir
    Benim icin onemli kriter sirketin borcu olmamasi. Yarin bisteki sirketlerin dolar yuksekliginden dolayi odeme sikintisi cekme olasiligi var. Bizde ise dolar fazlaligi ve faiz geliri var. Buda yil sonu 9 aylik kari 2 katlama olanahi sagliyor. Ortak alinan oncu girisimin de esas faliyet geliri cok iyi. Zaten dogan kendi parasini isletmek icin bunyesindeki bu kurumlari bedelsizle guclendiriyor. Devir degisti para paradan kazaniliyor.
    Bu hissede durma nedenim. Hic ummadigimiz bir anda 9tl ustune aticak olma inancimdir. Hisse maliyetim son alimlarla 2.48 cikti daha oncesinde 2 civariydi. Dusunun nekadar uzun donem yatirimci oldugumu. Zate her dusuk fiyat benim icin alim yeri oluyor.
    Bu hissenin yagli bir musteriye satilacagina da inanmaktayim. Onuda gectim turkiyenin en cok satilan gastesi postadir ve maliyet kalemleri digerlerine gore daha iyidir karliligi vardir. Misal ihlas gazete ve hurriyete acik ara fark atmakta.
    Zaten oz sermaye buyumesi 10yil icinde 1milyari asar cok sirketli bir yatirim holdinge done bilir. Yillik 60milyon ortalama para kazanan kac sirket var. Sermaye ve ozkaynak rakamlarina gore degerlendir. Zaten f/k 4 gibi muazzam bir rakamda.
    En onemliside dogan bilancolarda gercek disi oynama apmiyor. Diger firmalar uc kagatla kar gosterebiliyor. Daha guvenilir. Bizim sorun kimsenin kagidi satmak istememesi ve araci kurumlara esit dagilmis olmasi

Kağıdı iyi ozetlemissin.dun adam 17:59 da 348 lot alıyor.kapanista aşağı basmak 2 dakika sonra satıyor.çakallar sofrasi.kâğıtta en büyük sıkıntı hacim yok tahta yapıcının ben burdayım demesi lazim yoksa 3 5 çakal dans ediyor

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Sayin taka nin dedigi gibi en son temettuyu 2016da vermis.ben yuklu pozdayim ama dohol ve hurgzdeki hareket hic hosuma gitmedi.
    Diabo kardesim de nickiyle ters dusen beyefendi bir kardesimiz.kotu lafa gerek yok.
    30 una kadar hareket cekmezse isimiz zor beyler
    Dogru diyorsunuz. Ama bu hissede kisaci para kazanmaz. Ya dusuge satar yada ayni fiyata. Zaten siyasi ve ekonomik kriz yili 2018 geliyor. Ya bist cikmak gerek. Yada dipte kalmis dusuk iyi rasyonlardaki hisselerde pozisyon almak. Bankacilik sektoru bakin misal isbank olaylarda adi gecmemesine ramen 6.17 fiyatladi. Bu endeks 85000 civariydi. Durum vahim. Ben zaten biliyordum. Arkadaslarla konusmalarimda 112 binde 100 alti dedigimde gulduler. 9 ay onceden yazismalarim ar 2018 kriz yili dedimde dulduler. Dgzte 12 tl olacak dedigimde de gulduler. Zaman herseyi kanitlar. Demem sudur. Nere giderseniz gidin aldiginiz hisse daha kotuye gidicek. %95 bu hissedeyim. Uzu da %5 lede al sata yapiyorum. Kendimi oyaliyorum. Onda bile 2 gunlukte 250tl birakiyor. Allah bereket versin. Yeter bana . Niye daha fazla riske gireyim. Zarraf olayi bizi daha cok uzecek. Siyasilerimiz boka battigi icin biz cekiyoruz. 140bini gorucek endekste 100bin altini fiyatliyor. 900bin tl hediye saatin acisi bizden ciliyor. Kimse demiyorki biz rusvet alani bu ise el atanlari cezallandiracaz. Olay bitecek. Ortak calisalim. Bir iran kadaryokuz. Adamar alakamiz yok dedi iran ayagini yargiladi kapandi konu kim ne dedi. Neyse cok doluyum nerden nereye.

Taka kardesim sendende ayrica tekrar ozur dilerim affola. Endeksin olumsuz yansimasi ve stresi sozlerime vurdu. Hepimiz diken ustundeyiz.

8. Bu ne satış iştahıdır anlamak mümkün değil.her gün koyuyor üste 20000 lot biraz gitse odu bokuna karışıyor.sabredin gazetenin bahtsız bedevileri.zevk almaya bakin.gün gelir biz üste geceriz doğan emmi bu boru degil.balatalari siyirmadan götüreceğini sandınız.haftaya temettü planlayan şirkete bak vay be vay

ASUS_T00I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 72/548 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •