Sayfa 720/912 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Nuri Seksigüzel Yazıyı Oku
    Sayın illim hisseye ilişkin farklı bakış açısıyla yaptığınız yorumlar adına size teşekkür ederim. Şahsım adına faydalanıyorum. Gerek bedelli gerekse sonrasındaki sürece ilişkin öngörülerinizi öğrenmek isterim.
    ustad olası senaryoyu paylastim yukarda ki buyuk resime dair grafikte...şuan 2.evredeyiz diyerek...bedelli sonrasi muhtemelen bilanco vesaire 1.8/2.2 arasi bir ivme olabilir lakin bu hala 2.evre icinde bir surec olarak mayista sat modu biste hakim oldugunda temmuz/agustosta tekrar asagi endeksin durumuna gore en kötü 80krs en iyi ihtimalle 1.04lere kadar salinim olabilir...fakat 2020 ekimiyle birlikte asıl 3.evre sozkonusu olabilir ve sert yukari hareketlere sahit olabiliriz...daha oncede soyledigim gibi bu bir surec...ve kulucka evresinde 2.2/80krs arasi 6 ay devam gibi...gerisini yasayarak teyit edecegiz...2 aylik kisa vadede 40/80 krs arasi bir ivmeye gebe...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Desteksiz atmayalım lütfen. Madem bu hisse spek hissesi, ne yapacağını belki bilebilirsiniz ama zamanını bilemezsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. acik hacim 11.5m, net para cikisi 3.5m, iş yatirim mezarınamı götürcen bukadar lotu ufak bir miktarda y.finan uzerinden yabanci takasina 2 güne yansir gibi...

bu arada net zamanı kim bilebilir ki...yorumları dil bilgisi kuralları cercevesinde okuyalım lütfen...farklı teknik yada
    mantıklı senaryo görüşler varsada paylaşılırsa seviniriz yararlanırız...öldük bittik bu spek tu ka ka bunlar zaten cepte ;)

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Info , alnus ve meksa tarafından cemas r toplanmiş. Capraz alişveriş devam ediyo..

Cemas r İlk 3 Alıcı: Info:14.875.954 Alnus:5.982.540 Meksa:1.028.546 . İlk 3 Satıcı: Garanti:-3.824.779 Ziraat:-2.698.132 IS Yat:-2.576.821

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. evet grafiğimizin güncel durumu bu...hala kararsız bölgedeyiz, tabi rüchanın son günü olması itibari ile bir miktar harekete gebe bir gün yaşayacağız gibi...

8. 60dklık grafik oluşumu eksi artı olasılıklarda böyle görünüyor gibi...

Sayfa 720/912 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •