Onemli Gunler Banner
Sayfa 722/1004 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cumaya gittim geldim mallar uçmuş abi, nasip
    Gidiyim cocuklara çukulata alıyım, sevinsinler
    Başkan bizim mallar yeşil balgamlı amele sümüğü, senin mallar uçan cinsse ne güsel işte tertemiz haftasonu sana.

Akşama kadar durabilirsen bu arada

Allah kabul etsin.

2. Bu arada çok ekstre muhabbeti döndü, dün temiz bi 20 lik olduk viopta hem ayranımızı döktüler hem de neler neler yaptılar.

Hep kazanınca yazıyor gibi olmasın yani

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu arada çok ekstre muhabbeti döndü, dün temiz bi 20 lik olduk viopta hem ayranımızı döktüler hem de neler neler yaptılar.

Hep kazanınca yazıyor gibi olmasın yani
    Hep kazanıyorum diyeni engelleyin gitsin. Var mı öyle bir dünya.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cumaya gittim geldim mallar uçmuş abi, nasip
    Gidiyim cocuklara çukulata alıyım, sevinsinler
    bol kazancların olsun abi

5. Biraz beyin jimnastiği yapmak için fikirlerinizi merak ediyorum. Diyelim ki endekslerde sağlam bir düzeltme geldi XU100 1250 XU30 1350 gibi değerlere geldi. 10 birim paranızı hangi sektörlere yatırırdınız ?

Benim seçimim 4 birim enerji sektörü 2 birim otomotiv sektörü 2 birim yazılım sektörü 2 birim de Fintech açısından en kuvvetli olacak banka olurdu.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Başkan bizim mallar yeşil balgamlı amele sümüğü, senin mallar uçan cinsse ne güsel işte tertemiz haftasonu sana.

Akşama kadar durabilirsen bu arada

Allah kabul etsin.
    Diğer tahtayı mı diyon ortak olduğumuzu, sorma ya o tam balgamlı olanı, japon yapıştırıcısından bile daha fazla ele yapışıyor, kurtulmak için ya elini ya kolunu kesersin Allah kurtarsın ne diyim, ona güvenemediğimden yarımkebce ilen trade etmiyorum, Düştükçe 500 lot alıp atıyorum yabcak bişii yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Bozkurt gardaş yağ dök😂😂YTD

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Diğer tahtayı mı diyon ortak olduğumuzu, sorma ya o tam balgamlı olanı, japon yapıştırıcısından bile daha fazla ele yapışıyor, kurtulmak için ya elini ya kolunu kesersin Allah kurtarsın ne diyim, ona güvenemediğimden yarımkebce ilen trade etmiyorum, Düştükçe 500 lot alıp atıyorum yabcak bişii yok
    Alıp unutuyorum reis çok aşağısı olursa oradan da alırıyk naaapalım dbi tepeyi kim bulmuş biz bulalım...

Sayfa 722/1004 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •