Onemli Gunler Banner
Sayfa 724/1002 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Meydan savaşı arıyorsan Osmanlı ordusu yenildiği için öyle savaşlar olamazdı zaten. Önce Rus ordusu geldi Ermeni çeteler sivil Türkleri katletmeye başladı daha sonra Yunan ordusu geldi Rum çetelerle birlikte katiamlar yaptı Anadoluda Türk çetelerin kurulup sonradan Kuvayı Milliye olarak birleşmesi de bu katliamların sonucudur ve bu katliamcılara aynı biçimde karşılık verilmiştir..
    İşte bu yüzden bizde onları kırdık yanlış bir söz. Biz Yunanla ve Rusla savaştık bunların orduları içinde olan iş birlikci rum ve ermeni hainlere karşı savaştık, halk kırmadık. O günün şartlarında yapılması kaçınılmaz olan zorunlu göç sıkıntılı bir olaydır ancak bunu kırım olarak ifade edemeyiz.

2. Ha bu yazıyı şimdi okudum
    Abi sen anca mersedesin sağ teker bijonunu sıkmışındır da
    Alman oldum sanmış durmuşundur
    He he almansın

3.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Burada hiç Almancı tanıdığı olmayan veya Avrupa görmemiş gibi saf yorumlar yapan provokatörlere gelsin... Teşekkürler...
    Bir akrabam doktorasını İngiltere de yaptı. Çok net söyliyim, ırkçılık konusunda Almanlara taş çıkarırlar. Almanlar , ikinci dünya savaşı sonrası biraz törpülendi. Bu İngilizler çok fena

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tartışma için değil sadece bilgi amacli yazıyorum, Tavşanlı'da 2 kilise varmış birini ben de biliyorum, bunların cemaati nerede?
    Balkanlarda Mora’da ne kadar cami ve tekke vardı acaba?

Batının bile saklayamadığı beş milyon Türk nerede?

Nerede hkm!

5. Kusura bakma Ama
    Anca şeyimin almanı deyecektim demiyom Gülme geldi
    Pazar eceabat iskeledeyim
    Yeminlen hepsinin aksanından belli

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bir akrabam doktorasını İngiltere de yaptı. Çok net söyliyim, ırkçılık konusunda Almanlara taş çıkarırlar. Almanlar , ikinci dünya savaşı sonrası biraz törpülendi. Bu İngilizler çok fena
    Biri Hong Kong dedi forumda...

İngilizleri göreceeez bakalım wasaban...

Cepheye sürecek capın da bulamazlar artık...

7.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden bizde onları kırdık yanlış bir söz. Biz Yunanla ve Rusla savaştık bunların orduları içinde olan iş birlikci rum ve ermeni hainlere karşı savaştık, halk kırmadık. O günün şartlarında yapılması kaçınılmaz olan zorunlu göç sıkıntılı bir olaydır ancak bunu kırım olarak ifade edemeyiz.
    Hemmen bi düzeltme daha:

Bize Çarın ordusu saldırdı, Kızılordu değil...

8. Zeka düzeyi normalin altında olan PKK/hdp'li Kürtçülerin abuk sabuk iddialarına inanıp da Kürdistana hak veren Türklerin zekasına ne demeli bilmem.. Apo'nun Kürdistanında yaşayan ve ben avuç kadar Türkistan istiyorum diyen bir Türk'e Apo hastir demezdi saniye sektirmeden kazığa oturturdu.. Bunu bilsinler de yine de Kürtçülerin .okunda boncuk bulurlarsa daha da diyecek bir şey yok!..

Sayfa 724/1002 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •