Sayfa 724/1044 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. DJI iyi gidiyor 34.100 -200 üzerinde kaldıkça 2. kanal üst bandı 35.700 civarı. Bunu da izlemeye devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

DJI iyi gidiyor 34.100 -200 üzerinde kaldıkça 2. kanal üst bandı 35.700 civarı. Bunu da izlemeye devam.
    Bunu GP abi takip ediyor. Kulağı çınlasın
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. İniş çıkış düzeltme adına ne dersen olabilir. Genel olarak hem enflasyonist ortam hem seçim atmosferi dolayısı ile Nisan Mayıs aylarına kadar temkinli ve seçici olarak izlemeye devam gibi ortam.
    Sonrasında emtialara odaklanırız bir müddet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    İniş çıkış düzeltme adına ne dersen olabilir. Genel olarak hem enflasyonist ortam hem seçim atmosferi dolayısı ile Nisan Mayıs aylarına kadar temkinli ve seçici olarak izlemeye devam gibi ortam.
    Şimdi düşüş dersek olmaz. Yeniler korkarlar. Onlar daha hayatlarında hiç bişey görmemiş ceylan gibiler. Kulakları çınlasın borsacı bi abimiz öyle derdi yeni gelenlere ceylanlarım diye. Kendiside timsah olur bu arada. Severim zevkle izler takip ederim. Eğer buraya bakma şansımız olurda görürse, sevgiler saygılar abi.

Biz ne travmalar yaşadık. Bir günde %20 tavan olup ardından birde %20 tabanı yaşadığımız. Hatta ardı ardına 3 taban yediğimiz günler Hey gidi günler heeeey.

5. GP bunu takibe devam etsin.

6. Hekes in bakış açısı farklı tabi ama ben 32 yıllık borsa maceramda kimseyi yem olarak görmedim, battık ,çıktık kendi çabamla bir şeyler öğrendim uygulamaya çalışıyorum işte.

7. Neyse yarın ola hayır ola diyelim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    İniş çıkış düzeltme adına ne dersen olabilir. Genel olarak hem enflasyonist ortam hem seçim atmosferi dolayısı ile Nisan Mayıs aylarına kadar temkinli ve seçici olarak izlemeye devam gibi ortam.
    Bence altına bakmak lazım abi. Çünkü PAXG de bişiler var. Uzun bi süredir fincan kulp yapmaya çalışıyor

Sayfa 724/1044 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •