Sayfa 725/891 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu pis pazarlamacı şeytan karı ile Pensilvanyalı klavyesi bozuk Co, Şubat'tan beri hissenin çok ucuz olduğunu, bedelliden gelen paranın sadece faizi ile şöyle olur, böyle oluru, ha gitti, ha gidecek, ha tavan oldu ha olacak gibi imalı ve bilinçaltına çalışan lafları vs ile çok ustaca buradaki yatırımcıların kanına girmeye, aklını çelmeye devam ediyorlar. Bu tamamen benim edindiğim izlenimdir. Ama bu sadık itleri kapıdan kovsan bacadan giriyorlar. Yapacak birşey yok, bilinçli ve dikkatli olalım yeter. Sela ve dua ile iyi hafta sonları..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. sevgili spek niye bukadar ihlası kastın vallahi anlamış değilim, bu kadar hisseyi kitleyeceğine şu sosyal medyadaki trollük yaptığını sanan ayrı ayrı hesaptan yazıp yazıp kendi kendine eğlenen çoluk çocuğu sepetlesen sence daha iyi olmaz mı ?

----------------------------
    Kesinliklke yatırım tavsiyesi olmayan bazı fikirleri siz değerli borsa dostlarımla paylaşmak istiyorum.

2 gr teknik bilgimle yapmış olduğum analiz :
    Endeks 60 dakikalık grafikte (1460 cıvarı bant )direç bölgesinde olduğundan bahsetmiştim, şimdilerde buranın altında seyrediyoruz
    olurda endeks düzeltme, geri çekilme hareketi yaparsa bizim spek neyapar sizce? açıkçası ben hiç ilgilenmiyorum daha önce de dedim bazen kendimi arazi almış gibi kabul etsem mi diye düşünmeden edemiyorum demem o ki şirketi batırmasınlar benim için kafi...
    teknik güzel şeydir bilmek faydalıdır. ama herzaman doğru karar almanızı sağlamayabilir, sonuçta eminim asiye bile 3 5 teknikten anlıyordur
    ----------------------------------

Sayın yönetim üyelik etiketini "Ballı Üye" yapabilir misiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bu pis pazarlamacı şeytan karı ile Pensilvanyalı klavyesi bozuk Co, Şubat'tan beri hissenin çok ucuz olduğunu, bedelliden gelen paranın sadece faizi ile şöyle olur, böyle oluru, ha gitti, ha gidecek, ha tavan oldu ha olacak gibi imalı ve bilinçaltına çalışan lafları vs ile çok ustaca buradaki yatırımcıların kanına girmeye, aklını çelmeye devam ediyorlar. Bu tamamen benim edindiğim izlenimdir. Ama bu sadık itleri kapıdan kovsan bacadan giriyorlar. Yapacak birşey yok, bilinçli ve dikkatli olalım yeter. Sela ve dua ile iyi hafta sonları..
    Çok güzel,doğru ve net bir konuya parmak bastın can kardeşim Aynı düşündeyim seni kutluyor tebrik ediyorum..

4. Sevgili spek bu hafta ihlas ozelinde hic mi hic mutlu olmadim, o vakit hayallerimi umutlarimi gelecek haftaya devrediyorum. Seni seven bir dost, beslenmene dikkat et 3 beyazi azalt

5. Boş işlerin boş kalfasının spekten başka konuşacak kimsesi kalmamış yazık. Adam bozuk klavyesi ile günde 5 vakit speğe sözde yalvarıyor. Yersen.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Vah vah çok yazık sen bu hallere düşecek spekten emzik isteyecek yorumcumuydun inşaatlara top kaçırsan daha iyiydi hiç değilse konuşacak dertleşecek sana dondurma ısmarlayacak amcaların olurdu Şaka bir yana ihlas haberin halka arzından yeni haberler yokmu acaba kıymetli dostlar..

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Vah vah çok yazık sen bu hallere düşecek spekten emzik isteyecek yorumcumuydun inşaatlara top kaçırsan daha iyiydi hiç değilse konuşacak dertleşecek sana dondurma ısmarlayacak amcaların olurdu Şaka bir yana ihlas haberin halka arzından yeni haberler yokmu acaba kıymetli dostlar..
    Kusura kalmayin ozur dilerim küçükken insaata topunmu kacti derken sizi bu kadar uzecegimi, kötü anilari tekrar hatirlatip sizi inciteceğim hic aklima gelmemişti... ustelik kaale alinmayinca alinacagini, narin ruh halini dusunememistim uzuldum simdi, hakkini helal et

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kusura kalmayin ozur dilerim küçükken insaata topunmu kacti derken sizi bu kadar uzecegimi, kötü anilari tekrar hatirlatip sizi inciteceğim hic aklima gelmemişti... ustelik kaale alinmayinca alinacagini, narin ruh halini dusunememistim uzuldum simdi, hakkini helal et
    Hala o çatallı dilinle zehir püskürtmeye devam ediyorsun şuur altında biriken kötü anılarını inşaata top kaçırdığını sen burada paylaştın yoksa kimin aklına gelirdi senin aklına geldiğine göre yaşanmışlığın var demekki niye başka bişey aklına gelmedi bay kıyı kefali sen kimsinde beni kaale alacaksın yada almayacaksın aklı başında tekin bir kişi olmadığın belli saçma sapan yorumlarında hem OXİJEN gibi naif bir kadim dostu kırıp incittiğine göre hadi ordan mariz derim

Sayfa 725/891 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •