Sayfa 725/1006 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by batman Yazıyı Oku
    unutmayın faiz sebep, enflasyon neticedir. Biz bunu aşacağız. Hedeflerimize ulaşmakta kararlıyız. Vatandaşımızın satın alma gücünü korumak, gelir dağılımını daha da iyileştirmek buna bağlıdır ve bunu başaracağız. Bakanımız ve merkez bankası yeni başkanının hedeflemesini temel amaçlarımıza uygun şekilde istikrarlı, şeffaf, öngörülebilir bir seviyeye getirecekerine inanıyorum.

https://www.bloomberght.com/cumhurba...onustu-2268416

nasıl kabul etti üstadım anlamadım.
    söylenene değil uygulanana bak hocam, yabancı bu kadar parayı sebepsiz yere bankalara sokmaz. Belli garantiler alınmışki, bankalara hücum var. Sadece citi yabancı 10 milyon lot akbnk aldı dün.

2. Eğer tersini yaparlarsa, yabancıya bir daha yalvarsan gelmez.

3. Dikkat edin tüm bankalar tavana gidiyor bugün, yabancı girişi var. Yoksa yerli henüz dolar satmıyor.

4. aşıdaki gelişmeler, bizde piyasayla zıtlaşılmayacağı imaları derken bankalar 2 günde %20'ye yakın prim yaptı, bizim 1.5 sene beklediğimiz getiriyi verdiler yani, daha da prim yapmaya devam edecekler gibi duruyor, piyasa potansiyel bir faiz artışını da satın alıyor bir yandan, biz de burada yarım puan fazla nasıl alacağız diye taklalar atalım
    kapitalist sistem gerçekten inanılmaz acımasız, bağırtıyor insanı

5. Yakın zamanda aktif rasyosu ya kalkacak yada oranlar düşürülecek, bu da mevduatta daha yüksek oranlar demektir.

6. Ykbnk tavan yaptı, darısı diğerlerine. Akbnk'tanda tavan bekliyorum.

7. "Gerekirse acı reçete uygulamaktan kaçınmayacağız"

ne anlama geliyor bilmiyorum ama KY'nin gene bir yeri acıyacak sanki

ucu açık bir cümle

8.  Alıntı Originally Posted by Light Yazıyı Oku
    Üstadlar, İnternetten TEB merifetli için başvuru yaptım. Sonrasında birileri gelip formmu imzalatacak? Süreç nasıl olacak bilen biri aydınlatabilirmi?

Bu arada dolarcılık oyununda sonuna geldik sanırım. Çevremdeki çoğu kişi satmaya başladı. Benim görüşüm bu kadar olaydan sonra yükselmediyse dolara 10 lira 15 lira olacak diyenler hayal satıyor. Hele o youtubeda konuşan ne olduğu belli olmayan adamlar yokmu.
    Genelmud den gorevli gelip imzalarini aliyor
    Banka karti veriyor 20 dakka sonra vsdsiz hesap aciliyor sen para gonderince mobile girip marifetli hes aciyon ve parayi vadsizden marifetliye aktariyon faiz islemeye basliyor bende bugun aktardim
    Eft ucret muafiyeti 10 gun faiz isledikten
    Sonra olur eft limiti sikintili gunluk limit
    200 k oda 100kx2 seferde
    90 gun faiz gecerli faiz yukselirse otomatik
    Guncelliyormus

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 725/1006 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •