Sayfa 726/891 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sevgili Wise dostum, hakkımdaki güzel sözlerin, senin kalbinin aynası, güzel yansımasıdır kardeşim.
    Her ne kadar birbirimizi sadece şu forumdaki yazışmalardan tanısak da, herkes yazdığı yazılardan az çok karakter ve kişilik seviyesini, boş mu dolu mu, maskeli mi, maskesiz mi, salağa mı yatmış, yoksa gerçekten salak mı olduğunu, hatta inşaata topunun kaçıp kaçmadığını az çok ele veriyor.
    Zannımca, burada yazan, yazmayan herkes her şeyin farkında, anlıyor ve görüyor. O yüzden kendini çok yormanın gereği yok. Çünkü ünlü düşünür "Bir aptalla tartışma, önce seni kendi seviyesine çeker, sonra tecrübesiyle seni yener" der.
    Ayrıca senin deyiminle bu kıyı kefalinin beni kırabileceği hiçbir yorum yok ve olamaz da. O bozuk klavyesi ile her gün yaptığı saçma sapan, kasıtlı/kasıtsız boş yazılarından, kırıntı bilgi toplamaya çalışmasından sanırım tüm forum ve haliyle ben sıkıldım ve ööö diyesim geliyor artık. Hepsi o. Kal sağlıcakla..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bist 30 da olan hisselerin birinin ceosu,yine kendi hisseleri için,hisse alıp satarak kazanıyoruz demişti.Oysa hiçbirzaman hisse aldık veya sattık gibi bir bildirime raslamadık.Buda demektirki,patronlar istediği zaman alış satış yapıyor.Eee durum gayet açık,şirketin geleceğini biz küçük yatırımcılar bilemez.Patron bilir.Şirketin nezaman parası varsa hisse alır,Şirkete nezaman para lazımsa satar,ine onlar bilir.

3.  Alıntı Originally Posted by boşver10 Yazıyı Oku
    -VALLAHİ DE BİLLAHİ DE, geçen hafta Cuma günü 1,24 ile 1.27 arasında 7-8 yıldır taşıdığım hisseleri SATTIM, son kalan 1.000 lotu da, 1.03 den sattım, elimde sadece 1(bir) lot kaldı, 1.001 lot rüçhanları da 0,10 dan verdim.
    -son 1-2 yıl da BEDELLİLERLE 2-3 milyar TL topladı, grupça.
    -EĞER Kİ, en kısa zaman da 1.50 civarına hisse fiyatını çıkartmazlarsa, ….. edeyim.
    -AMMA(VELAKİN(FAKAT(ANCAK(SANKİ))))
    -bedelliden kaçan ve katılmak istemeyen çok olduğundan, rüçhanlar ellerinde kaldı gibi?!
    -BAKINIZ, A1 ve gömlekçiler rüçhan tahtasında 150-160 milyon lot almışlar…
    -9 şubattaki, rüçhan takası,
    -https://twitter.com/takasmatik2/status/1359223620581658628/photo/1
    -işte tam bu yüzden tahtayı yukarı sürdüklerinde,

-ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLMAK LAZIM GELİR,

-tespitlerim ve öngörülerim doğru çıkacak diye İDDALI değilim,
    -fikir teatisidir?!
    -yukardaki paylaşımı, bedelli açıkladığı günün ertesi günü, yaptık!
    -Niye?
    -Çünkü,

-ABD vatandaşı, yatırımcısına acır mı! Tıpkı pensilvanyadakinin acımadığı gibi?
    -5-10 yılda bir bedelli ile yatırımcısını sövüşlemekten!
    -garısıyla ülkesinde gezinti yapıp barak obama ile buluşturmak fotoğraflamak için para lazım olursa, 1-2 yalan haber yayınlayıp elindeki sıfır maliyetli hisseleri sattığını!
    -yemin ederek, 7-8 yıldır hisse taşıyan birisi bedelli açıklandığın da hisselerini niye satar diye sorgulanması gerektiğini!
    -7-8 yıl da yayınladığı haberlerin(Kap’ta) hiçbirinin doğru çıkmadığını!
    -spk dan defalarca ceza almış, 40-50 bin takipcili, peçetecilerin twitter dan pazarlama yaptığını!
    -halka açık şirkete bağlı şirketi, yine halka açık bir şirket ile birleştirip, bu birleşmeden dolayı bedelli yapıp, bedelini de yatırımcısına ödettiğini!
    -hissenet gibi sosyal siteler de, tıpkı twitter da yaptığı gibi, yalakalarına-yandaşlarına-yalayıcılarına-peçetecilerine görevler verdiğini! (olumlu yada olumsuz)
    -………………....

-böylece,
    -bu hisseye bulaşmayın,
    -bulaşırsanız, 5-10 yıl bu hisseyi zararına satmamak için taşımak zorunda kalırsınız?

-DEMEK İSTEMİŞTİM?!.

Not: sadece 1 lot holding hissem var

4. Bende ise 1 lottan fazla var an itibariyle, 5 10 yil bekleyecekmisim oylemi? du bakalim nolcek bu ihlas, bende cok merak ediyorum. 0.3x ler de de merak ediyordum , pandemi öncesi de ediyordum. Simdi gene merak icindeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by boşver10 Yazıyı Oku
    -alımı iyi olan, aldıkça alıyor, aldıkça alıyor, alımı iyi çünküm...
    -bak, dunkofun ALIMINA
    -işte tam o sıralarda,
    -biz sattık demiştik(1,24-1,27 arasında),
    -bazılarıda,
    -alım gücü önemli,
    -diyorlar dı,
    -biz de,
    -05.02.2021 tarihinde,
    -yukarda ki paylaşı yapmıştık,

-işte o tarihe bakınız,
    -alımı iyi olanlar mesala DUNKOF AMERİKA(bankof) aldıkça almış, neredeyse köküne kadar almış,

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Allah sizi inandırsın elimde olsun olmasın bende buradaki değerli insanları sevdiğimden geliyorum, bazen sırf 2 kelam etmek için, yoksa hep ihlasım olacak değil ya, sağ olsun pala bakıyo bizim hesaplara zati bikere de demiyor ki siren kardeş şöyle etcez böyle etcez, hep göle maya mı çalıcaz arkadaş, şansında bir sınırı var hayırlısı bakalım...
    sorma pala hiç elini belli etmiyor adeta karda yürüyor izini belli etmiyor lakin ortada kar bile yok

bir karikatur vardı patron muslugun başında kovayla kazanırken, kidem düştükçe damla kazanıyodu işçi... söylemezler tabiki hatta bu kuçuk minnak guruplara aldırıp sonra elindekileri sattırdıktan sonra hiseyi uçurduklarına dair anlatım çok dinlemişliğim var zaten sanırım böyle guruplaşmalar falan suç manipülatif ve art niyetli eylemler içindelerse...

7. Buralar aynı biz yine beklemeye, susmaya devam
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. bronz üye olmuşum Sayın yönetim beni "Ballı üye " yapsa keşke belki şansım döner, kadim dostlarımla borsada gene kazanırız

Sayfa 726/891 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •