Sayfa 726/774 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Ne oldu evet çıkarsa piyasalar bayram ederci ler?

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sabah gazetesi çok güzel bir haber yapmış...
    Artık hangi dünyadayız anlayın...

Ve çok daha acı olan şu ki kıçı kırık Irak bizim CB'yi kendi CB yardımcısı seviyesinde görüyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Ne oldu evet çıkarsa piyasalar bayram ederci ler?
    Şu forumda (belki) iki aydan fazladır bas bas bağırdım, duygulu yatırımcı olmayın diye..

Kimseyi de ayırt etmeden dedim bunu...

Herkesin okuyabileceği şekilde aleni olarak yazdım...

Şakaya vurdum da dedim...

Yarı şaka yarı ciddi de yazdım...

Ciddi ciddi de yazdım...

Okuyana...Anlayana...

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Şu forumda (belki) iki aydan fazladır bas bas bağırdım, duygulu yatırımcı olmayın diye.....

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Zaten oyları çalmasalar, hile yapmasalar çok şey değişecek. Gerçekleri söylemek ne zamandır HAKARET oldu açıklar mısın bunu? Sizin ağzınızda Tayyip türküsü, bizim ağzımızda Vatan türküsü...öyle aynı gemideyiz diyerek olmuyor. Elin Suriyelisi ne zamandır bu ülkede söz sahibi, ne zamandır bu ülkeye canını kanını vermiş de oy kullanıyor bunu da bir açıklasana o gösterdiğin sağduyun(!) ile.
    Kriz gelecek diyorsun, niye geliyor kriz? Hani başarılı idi senin tabirin ile bu "herkesi kucaklayan adam".
    Geçiniz bunları geçiniz. Etrafta yüzlerce video çekilmiş dolaşıyor hileye hurdaya ilişkin, etrafta yüzlerce açıklama dolaşıyor, etrafta YSK nın ipe sapa gelmez hukuksuz açıklaması dolaşıyor sen de kalkmış burada "hırsızlık, hakaret..." diye popülizm yapıyorsun.
    AYIPTIR BE..!
    Arkadaşım sosyal medyada dolananlarin çoğu yalan yanlış bilgiler. Gokcek in Erkek danışmanı Özgür Güven'i YSK başkanı Sadi Güven in karısı yapıyorlar. Bunu da doğru mudur yalan midir araştırmadan burads yazıyorlar.
    Sandığa atılan oy belli ıslak imza belli. Herşey Açık ve net.bunu chp de biliyor. Ama fark az olduğu için basıyor yaygarayi. Neyse yahu burada niye dil döküyorum ki.. size iyi üzülmeler..

mülk Allah'a aittir

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir fotoğraf herşeyi anlatır bazen... Hiçbir şey bitmedi daha yeni başlıyoruz 🇹🇷

şu haline bak korkudan ölecek nerdeyse

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Bu sonucun doğan grubu hisselerde meydana getirdiği hareketliliği nasıl yorumluyorsunuz?

Sayfa 726/774 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •