Sayfa 728/963 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Dava 4 yıldır sürüyor.Ipek ailesine ait olan hisseleri mahkemenin kamuya vermesi benim ve bir çok kişinin beklentisi.Yani dava sahiplik davası.Hisseler kamuya geçerse kozal kozaa ve ipek birleştirilecek.Bildigim kadar Tmsf bu kararı 2 yıl önce aldı.Dava biterse birleşme olacak.Davanin bitmesi bir büyük beklenti birleşme ayrı bir beklenti.Birlesmeden sonra müthiş kar sonucu temettü verecek olması ayrı bir mevzu.Bilmem anlatabildim mi...

2.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Dava 4 yıldır sürüyor.Ipek ailesine ait olan hisseleri mahkemenin kamuya vermesi benim ve bir çok kişinin beklentisi.Yani dava sahiplik davası.Hisseler kamuya geçerse kozal kozaa ve ipek birleştirilecek.Bildigim kadar Tmsf bu kararı 2 yıl önce aldı.Dava biterse birleşme olacak.Davanin bitmesi bir büyük beklenti birleşme ayrı bir beklenti.Birlesmeden sonra müthiş kar sonucu temettü verecek olması ayrı bir mevzu.Bilmem anlatabildim mi...
    Açıklamalarınız için teşekkür ederim ama bunlar kısa vadede çözülecek konular değil. Birleşme bile en kısa 6 ay..

3. Bir duyum aldim.İpekin robotlarina haber gitmiş. Kağıt 7'nin üstüne çikarsa yag vermeyeceklermiş😀

4. Vay bee kozaa 10 papel oldu..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

5. [QUOTE=Emekli62;3950000]Açıklamalarınız için teşekkür ederim ama bunlar kısa vadede çözülecek konular değil. Birleşme bile en kısa 6 ay..[/QU

Evet doğru.Ancak temel problem mahkemenin kararı.Sahiplik belli olunca diğerleri tefrruat.
    Piyasa bu yeni durumu sert fiyatlar.Birleşmeden sonra yüksek temettü veriminin nasıl fiyatlandığını
    hayal edebilkiyorum.

6. Bu zottirik hisse hala nasıl düşerimin peşinde..
     Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Vay bee kozaa 10 papel oldu..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

7. [QUOTE=Vesper;3950550]
     Alıntı Originally Posted by Emekli62 Yazıyı Oku
    Açıklamalarınız için teşekkür ederim ama bunlar kısa vadede çözülecek konular değil. Birleşme bile en kısa 6 ay..[/QU

Evet doğru.Ancak temel problem mahkemenin kararı.Sahiplik belli olunca diğerleri tefrruat.
    Piyasa bu yeni durumu sert fiyatlar.Birleşmeden sonra yüksek temettü veriminin nasıl fiyatlandığını
    hayal edebilkiyorum.
    Haklı olabilirsiniz, ben de 3-4 tl den topladığım egeen vardı, mahkeme yıllarca sürmüştü. Hiç dokunmadım. son 3-4 senedir inanılmaz bir temettü veriyor ve fiyatı 518 tl.

8. Anlık takas gören yok mu? Alıcı satıcı paylaşabilecek?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 728/963 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •