Sayfa 729/746 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Hakimler yasalara göre hareket etmek zorunda, yasa boşluğundan dolayı kararını veremiyordu. Hakim bir yıl davayı erteledi. Şimdi, kararınu uzatmadan verebilecek, bunu TBMM sağladı.
    Bu güne kadar kayyumlar şirketleri idare ettiler, genel kurullar yapılamadı, halka açık ortaklar var. Yöneticiler aklanmadı, ibra edilmediler.. Haziran ortasında olan Mahkemeden sonra hisseler TMSF ye resmen geçince harekete geçmek fazla zaman almayacaktır. Haziran olmazsa da Temmuz olur, göreceğiz. Fazla zaman almaz.
    Hazirandaki mahkeme kararından sonra satış mevzuları da dillenmeye başlar, gerçek alıcılar ortaya çıkar. Yada TMSF yönetir.
    Hoşçakalın.
    Son düzenleme : agg; 31-05-2022 saat: 19:53.

2. Bunlar belirsizliği bahane edip milletin elindeki hisseleri 30-30.5 aralığından toplamaya karar vermişler bir türlü doymadılar.Kan emiciler.

3.  Alıntı Originally Posted by karbon33 Yazıyı Oku
    Bunlar belirsizliği bahane edip milletin elindeki hisseleri 30-30.5 aralığından toplamaya karar vermişler bir türlü doymadılar.Kan emiciler.
    ZK-ZK o kedi buraya gelecek, tahtacıya kapak olsun! Yıllardır yüklü bekliyorum, daha da beklerim. Psikolojik harbe dayanıklıyız
    YTD

4. Kozalak yatırımcısı olmak gerçekten zor...
    Yıllardır beklenen haber nerede ise pişmiş tabağa gelecek hisseler mal gibi duruyor endeks gidiyor delirmemek mümkün değil...
    Bu kağıtta bekleyerek o hedefine ulaşan olursa madalya verilmeli...bugün itibari ile endeks 2500+ her 30 hissesi nerede ise uçtu biz hala duruyoruz...
    Bu arada mahkemenin kendi yorumuma göre hiçbir önemi kalmadı.Bence dava ötelenecek..hatta ötelenmesi daha iyi olur unutmayın daha onun yargıtayı var...dava sürecek yani...dava sürerken temettü ve satış yapılıp davalıların payı nemalandırılacak davayı kazanırsa o paylar onun yoksa devletin...

Koza yatırımcı ilişkilerini aradım ardından TMSF yi aradım çünkü Kozalaklar yeni sahipleri TMSF den kanuna göre yeni bildirileri bekliyorlar.TMSF nin dediği 2 haftası var yaklaşık bu belge ulaştığı gibi KAPa düşecek ardından genel kurul (lar) ve temettüler yoluna girecek..satış ise ayrı konu

YTD benim kendime yorumlarımdır

5. Sn. Knockmaster,
    Paylaştığınız çok değerli bir bilgi, teşekürler. Bu iki hafta içerisinde mahkemeden de bir sonuç çıkacaksa o zaman dediğiniz gibi bu yeni bir milestone olabilir..Şehvetle bekliyoruz

YTD

6. Sn Walk In ;
    Korkum dağın fare doğurması...kağıdı resmen dondurdular
    Umarım herkes umduğunu bulur
    YTD

7. 8 Haziran'da mahkemesi var...

Ankadaşlar yukarıda dava bundan sonra yargıtaya gidecek yazmışlar
    Dava zaten sonuçlandı
    Şu an yargıtay ayağı devam ediyor.
    Benmi yanlış biliyorum

Sayfa 729/746 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739 ... SonSon

Yer İmleri