Onemli Gunler Banner
Sayfa 73/211 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Varant 24

1. insanın kafasın da Oldukça hızlı bir araba gibidir VARANTLAR kullanmasını beceremezsen kazaya sebep olursun ..

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    anladım karı gördümü sat peki alıp başını gidenler var onlar ne olacak
    Gerçekten önemli konu Hisse ve vob da da aynı değilmi POZ u güzel yerden almışsan o zaman sabırlı bir şekilde oturacaksın ...

3. bu hususta sen belki yeni başladın ama boynuz kulağı geçer sözü sen işi çok güzel kavradın
    viop ve varant arasında kı olumlu olumsuz yönler nelerdir yazını kopyalayıp arşivimde saklıyorum

alırım beklerim %50 karla satarım benden 3 gün sonra %200 daha yapar.
    alırım beklerim %50 kar yapar yine beklerim sonra sürekli düşer.
    alırım %50 kar yapar beklerim -%50 +%50 arasında gider gelir günlerce satamam beklerim.

varant adil değil 5 tane alım varantı var kar marjları şöyle
    1. varant %500
    2. varant %300
    3. varant %150
    4. varant %50
    5. varant %20

şimdi dersiniz ki vadesi hassasiyeti vs.

bende derim ki hangisi ihraçcının elinde var ise onu kafasın göre oynatıyor.

ve bu sebeple o 5 tane varantın kar marjları böyle fark ediyor. hassasiyeti de vadesi de artı olarak etkiliyor ama py bunu sadece vade ve hassaiyet kaynaklı olarak dışarı lanse ediyor.

5. Sosyal medyada Darvas Swing isimli şahsı takip ediyorum baya güzel bilgilere vakıf ..
    Bilinçli yatırım için aldığım notlar... Mal paylaşınca azalır (azalan fayda), bilgi paylaşınca çoğalır (artan fayda).

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bu hususta sen belki yeni başladın ama boynuz kulağı geçer sözü sen işi çok güzel kavradın
    viop ve varant arasında kı olumlu olumsuz yönler nelerdir yazını kopyalayıp arşivimde saklıyorum
    estağfurullah ne demek sizin azminiz ve bilginiz yanında benimkiler karışık kuru yemişte ki leblebi ve üzümlerdir bilgi ayrı bir şey onu kullanmak ayrı bir meziyettir. saygılar

7. ENDEKS Alım varant LARI Doğal olarak çoğunluğu eksi görünüyor ..

ENDEKS Satım varant'ları ise malum artı görünümünü sürdürüyor ..

8. Fiyat düşüyor halkb satım varant artmıyor , ona kıl oldum.vadesi azaldığı için 0,05 leri 0,06 dan sattım şükür.çok stresli

Sayfa 73/211 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •