Sayfa 73/181 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 577 - 584 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Burkay abi selam geçmiş olsun, aslında en kötü geride kalmış olabilir
    tahta böyle şeref yoksunu insan müsvettelerinden temizlendi
    Aslında ben burada şirket sahiplerini kınıyorum, neden borsadaki yatırım yapan insanları düşünmezler ve tahtalarına sahip çıkmazlar
    Lafa gelince yere göğe sığdıramadıkları izmdc şirketi üç beş hırsızın oyuncağı olmuş
    şirket nerdeyse usd bazlı 2008 kriz fiyatlarına gelmiş
    nerde patronlar ???????
    nerde papaz efendi?????
    yeni düğün yapmıştı pardon

2.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Burkay abi selam geçmiş olsun, aslında en kötü geride kalmış olabilir
    tahta böyle şeref yoksunu insan müsvettelerinden temizlendi
    Aslında ben burada şirket sahiplerini kınıyorum, neden borsadaki yatırım yapan insanları düşünmezler ve tahtalarına sahip çıkmazlar
    Lafa gelince yere göğe sığdıramadıkları izmdc şirketi üç beş hırsızın oyuncağı olmuş
    şirket nerdeyse usd bazlı 2008 kriz fiyatlarına gelmiş
    nerde patronlar ???????
    nerde papaz efendi?????
    yeni düğün yapmıştı pardon
    Sevgili kardeşim umarım düşündüğün gibi olur...
    Bazen düşünüyorum, düşünüyorum içinden çıkamıyorum...
    Bu hisse 2014-2015 yılları arasında 75-80 bin civarında gezinen endekste bile bu fiyatların üzerinde cirit atıyordu...
    ARADAN 3 yılı aşkın bir zaman geçmiş ve borsa o günden bu yana Yaklaşık %30 dan fazla pirim yapmışken bu hisse şu an itibarı ile bir arpa boyu yol alamamış gözüküyor!
    DEMİR-ÇELİK sektörüyle veya şirketle ilgili bir olumsuzluk olsa tamam diyeceğim ama o da yok..
    Üstelik Kura rağmen 9 aylık bilançoda makul, olumlu sayılabilecek bir karda açıklanmışken hissede ki bu fiyatlama nedir Allah aşkına!
    Böylesine hisseleri ağırlıklı olarak sahiplenilmiş tahtalarda manipilasyon yapmak aslında benim anladığım kadarıyla zor olsa gerek...
    Bu adamlardan tahta sahipleri aşırı rahatsız olmuş ve SPK ya şikayetleri sonucuda yakalanmış olabilirler...Tabi ki benim düşüncem varsayımdan öteye geçemez... Her ne olursa olsun şirketin ağaları böyle bir duruma engel almalıydılar....
    Bundan sonrasına bakıp göreceğiz neler olacak... Bizim hisse her ne kadar BİST100 içerisinde de olsa endeksle falan işimiz olmaz bizim değerimiz çok daha aşağılarda deyip geri mi çekerler yoksa bu hissenin gerçek değeri çok daha yukarıları hak ediyor diye gerçek değerine mi götürüler izleyip göreceğiz...
    1999 yılının sonlarında adım attığım bu piyasada üçkağıtçılar tarafından soyulurken o yıllarda üniversite de okuyan çocuklarıma hak ettikleri harçlıkları tam gönderemediğim günleri düşündükçe kafamı duvarlara vurup parçalayasım geliyor!
    İçim çok dolu ama neyse kardeşim bu kadar yeter... Topiğe uğramayı ihmal etme sakın.. Burası senle daha güzel...SELAMALAR, SEVGİLER.

3. Burkay abi,
    Kağıdın diğer demir-çelik şirketlerine göre primsiz olması, bilançosu,Esas Faaliyet Karı,Öz Sermayesi, temel ve grafiği güzel olduğu için kağıda 7 Kasımda giriş yaptım.
    Kağıt aldığım günden beri düşüyor maliyetimi özellikle yazamayacağım.
    Bir ara bu kağıdın nasıl bist 100 kağıdı olduğunu düşünmeye başladım.
    Çünkü bist 100 kağıdının 7-8 gün üst üste düşmemesi gerekir.
    Düşme sebebi yakalanan o 3 ********miş demek ki.
    İnşallah pazartesinden itibaren kağıt hak ettiği değere ulaşır.
    Bilgilendirici yazılarınız için size teşekkür ediyorum.
    Fıght clup, arkadaşımızdan da bir grafik bekliyoruz.

Saygılar

4. Öncelikle yazmıştım 3.40 üzeri atmadan tek lot almam diye, sebebi bu düşüşü teknik olarak görmüştüm ve ısrar ile burada yazdım 3.40 üstü yok ise bende yokum diye,,,
    Velhasıl kelam hissesi bukadar patronlar tarafından toplu bir tahtada üç beş at hırsızı at koşturamaz, papaz adamı hadım eder. Bu saçma düşüşe bir kılıf aranıyordu ve bu adamlar sebep gösterilmiş olabilir. Ferhan Şensoy’un pardon filminin senaryosunu çalmışlar resmen. Patronların bu mala neden bukadar istek duyduğunu zaman bize gösterecektir bu düşüş kesinlikle mal toplamak kimsede tek lot bırakmamak icin yapıldığını sesli bir şekilde düşünüyorum. 4 yıldan beri sürünen bir hisse var bukadar yatırıma rağmen, neymiş döviz borcu varmış ta bla bla bla,,, borçlarını ödüyor mu ödüyor, kar varmi var,,,
    Şirket yeniden değerlemeye gitse ne olur fiyat????? Yapmazlar uyandırmazlar
    Grafik paylaşmaya gerek yok bu hissede inanıyorsan meyvasını yersin, bu hissede teknik analiz sadece ky yi soymak icin kullanıldı bugüne kadar acımasiz Patronlar tarafından, yazicak çok şey var ama kap haberlerini acın okuyun son 3 sene belki nedemek istediğimi anlarsınız

5.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Öncelikle yazmıştım 3.40 üzeri atmadan tek lot almam diye, sebebi bu düşüşü teknik olarak görmüştüm ve ısrar ile burada yazdım 3.40 üstü yok ise bende yokum diye,,,
    Velhasıl kelam hissesi bukadar patronlar tarafından toplu bir tahtada üç beş at hırsızı at koşturamaz, papaz adamı hadım eder. Bu saçma düşüşe bir kılıf aranıyordu ve bu adamlar sebep gösterilmiş olabilir. Ferhan Şensoy’un pardon filminin senaryosunu çalmışlar resmen. Patronların bu mala neden bukadar istek duyduğunu zaman bize gösterecektir bu düşüş kesinlikle mal toplamak kimsede tek lot bırakmamak icin yapıldığını sesli bir şekilde düşünüyorum. 4 yıldan beri sürünen bir hisse var bukadar yatırıma rağmen, neymiş döviz borcu varmış ta bla bla bla,,, borçlarını ödüyor mu ödüyor, kar varmi var,,,
    Şirket yeniden değerlemeye gitse ne olur fiyat????? Yapmazlar uyandırmazlar
    Grafik paylaşmaya gerek yok bu hissede inanıyorsan meyvasını yersin, bu hissede teknik analiz sadece ky yi soymak icin kullanıldı bugüne kadar acımasiz Patronlar tarafından, yazicak çok şey var ama kap haberlerini acın okuyun son 3 sene belki nedemek istediğimi anlarsınız
    Çok teşekkür ederim Sayın Fıght clup sağolasın.

6.  Alıntı Originally Posted by erdals Yazıyı Oku
    Burkay abi,
    Kağıdın diğer demir-çelik şirketlerine göre primsiz olması, bilançosu,Esas Faaliyet Karı,Öz Sermayesi, temel ve grafiği güzel olduğu için kağıda 7 Kasımda giriş yaptım.
    Kağıt aldığım günden beri düşüyor maliyetimi özellikle yazamayacağım.
    Bir ara bu kağıdın nasıl bist 100 kağıdı olduğunu düşünmeye başladım.
    Çünkü bist 100 kağıdının 7-8 gün üst üste düşmemesi gerekir.
    Düşme sebebi yakalanan o 3 ********miş demek ki.
    İnşallah pazartesinden itibaren kağıt hak ettiği değere ulaşır.
    Bilgilendirici yazılarınız için size teşekkür ediyorum.
    Fıght clup, arkadaşımızdan da bir grafik bekliyoruz.

Saygılar
    elimde hisse yok fakat bilançolardan sonra demir çelik sektöründe satış baskısı var kardemir, erdemir benim düşüncem doların yükselmesi kardemir ve izmdc in dolar borcunun yüksek olması ve 12 aylık billançolarında düşmesine yada eksiye geçmesine sebep olurmu bilemiyorum bundan kaynaklandığını düşünüyorum yanılıyor olabilirim

7. http://www.insaatnoktasi.com/DEMIRFIYATARSIV/

ihracattan dolayı kimsenin elinde mal yok,
    demir çelik kara borsaya düşmüş
    doların çıkması borcu arttırıyor olabilir ama gelirleride arttırıyor, demir fiyatları usd üzerinden satılıyor,
    sayfanın altında toptancıların diyalogları var ilgilenen okuyabilir

8. Kap a dusen haber bence iyi oldu baski kuran uzerinde oynayanlar olmayacak galba artik ytd.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 73/181 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •