Sayfa 73/338 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 577 - 584 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Ayrıca 2018 yılının daha iyi olacağını söyledi.

PakBaris Guest
    Dünkü rekor işlem hacminin (alışların, satışların, varsa açığa satışların) banka hesaplarına geçeceği gün (T+2) Pazartesi..

Pazartesi tahtada tekrardan hacimli bir hareket görmek sürpriz olmaz. Özellikle de canı yananlar (intikam amaçlı, maliyet düşürme amaçlı) gelen parayla bir kez daha yüklü işlemler yapacaktır.

Asla YTD, kişisel öngörülerimdir.

PakBaris Guest

kaynak: borsagündem

4. + kapatacağız inş.
    ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Kardeş sabırlı ol. Senin zararın az değildi yanlış hatırlamıyorsam. Sabırlı ol, panikle hareket etme. Sinirle hareket etme. Borsada can yakar bu.
    Paraya ihtiyacın varsa sat arkana bakma, kağıda da bakma bir daha nereye gelmiş diye. Çıkarsa, sen de sattıysan üzülürsün.
    Ordaki paraya ihtiyacın yoksa da hiç sıkma canını, illa ki gelecek. Bu Bist daha 140 ları görecek düzelte düzelte.
    Belli ki bilanço açıklanana kadar bekleyeceğiz.
    Maliyeti bulunca da tekrar değerlendiririz.
    Bugün ve Pazartesi olumlu kapanış ve açılış olsun, moral olsun.
    Kardeş valla zararım çok iki gündür nefesim kesildi nefes alamıyorum. Nisanda düğün yapıcam. Daha önce Tspordan 11.000 ₺ zarar etmiştim 2 yıl bekledim Tspor düştükçe düştü, iki ay önce artık dayanamadım Tspordan kıl kesip KrdmrD aldım tam Trabzondaki zararı çıkarttım diye sevinirken twitterdeki tesadüfen Borsafenomeni denen aşağılık herifin yorumunu okudum. Dgatenin investing de grafiklerine baktım güzel duruyordu bütün göstergeler Al vermişti aldık sonuç ortada işte

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Twitterdan, faceden veya başkasının tavsiyesinden etkilenerek hisse almanın yanlış olduğunu tecrübe ettik. En iyisi kendim ettim kendim buldum demek. Bazı tecrübeler edinilirken çok para kaybediliyor. Hissede zarar %3 ü buldumu zarar kes yapmalı. Ben bunları yapabildim mi? Hayır.

7. Pazartesi için bir fikri olan var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 25 Ocak tarihinde büyük düşüş de para çıkışı var yaklaşık 540.000.
    26 Ocak tarihinde cuma günü para girişi var yaklaşık 640.000 civarı.

Sayfa 73/338 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •